Reklama

LuDela – ovládajte plameň sviečky pomocou smartfónu

LuDela
Zdroj | LuDela
Terézia Miková
LuDela
Zdroj | LuDela
Zdroj | LuDela

Atmosféru romantického večera v páre môžu dotvárať sviečky. Plameň horiacej sviečky LuDela môžete ovládať pomocou mobilného telefónu.

V produktových kampaniach, najmä v rámci Kickstarter alebo Indiegogo sa nachádzajú projekty, o ktorých schopnosti fungovať zapochybuje nejeden. Na prvý pohľad by ste mohli povedať aj o produkte LuDela – sviečke, ktorej intenzitu plameňa môžete ovládať prostredníctvom smartfónu.

Zdroj | LuDela

Bez parafínu a toxických látok

Vo vnútri LuDela sa nachádza vosková sviečka, bez použitia parafínu – zmesi tuhých nasýtených uhľovodíkov získaná z ropy alebo uhlia. Súčasťou sviečky vnútornej sviečky je aj netoxický knôt. Počas horenia sa roztopí a vstrebe vo vzduchu celý obsah sviečky bez poškodenia kvality vzduchu v okolitom interiéri.

https://www.youtube.com/watch?v=1ayoxYoCUSo

Technologicky je sviečka, resp. svietnik zabezpečený proti vzniku rozsiahlejšieho plameňa v okolitom prostredí, ktorý by mohol vzniknúť jej prevrhnutím. Pred zapálením je prostredie v blízkosti sviečky zosnímané, aby sa zabránilo vzniku nežiaduceho požiaru. Zásobník, v ktorom sa nachádza sviečka je zabezpečený, aby sa vosk nerozlieval. LuDela je taktiež zabezpečená pred dlhodobým horením, napr. v neprítomnosti človeka.

Zdroj | LuDela

Zapáľte sviečku mobilom

S produktom je dostupná aj aplikácia, pomocou ktorej môžete ovládať napr. intenzitu plameňa. Taktiež je možné nastaviť aj zamknutý prístup, napr. pred detskými používateľmi. Ak máte vo vašom interiéri viacero sviečok LuDela, môžete ich jednoduchým spôsobom ovládať z vášho mobilného telefónu. V prípade potreby budete upozornený, napr. ak je batéria svietnika nedostatočná.

Zdroj | LuDela

Produkt by mal byť dostupný vo viacerých farebných variantoch. Ak si objednáte produkt v blízkom období, stanete sa majiteľom LuDela vo farbe slonovej kosti.

Momentálne je možné produkt pred objednať vo zvýhodnenej cene – 99 dolárov – v aktuálnom prepočte asi 88 €. Ak si objednáte produkt, jeho vlastníkom by ste sa mali stať začiatkom budúceho roku.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.