Reklama

Lokalizačný prívesok Samsung SmartTag+ teraz so 41 % zľavou!

Zdroj | Samsung
Richard Pliešovský
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

SmartTag+ je modernejšou verziu pôvodného lokalizačného prívesku SmartTag. Vďaka technológii ultra-wideband dokáže presnejšie lokalizovať, sprievodná aplikácia vás dokáže naviesť aj pomocou rozšírenej reality.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Zdroj | Samsung

Inteligentný prívesok vám pomôže nájsť stratené predmety, ale i spárované mobilné zariadenie. Okrem UWB technológie sa využíva aj Bluetooth 5.0, nechýba podpora off-line vyhľadávania. Batéria vydrží 165 dní, hmotnosť zariadenia je 14 gramov.

Pozrite si

Vyskúšali sme, ako sa hľadá nový Samsung Galaxy SmartTag+ pomocou AR

Veľkou výhodou SmartTag+ je vyhľadávanie pomocou rozšírenej reality. Slúži na to funkcia AR Finder, tá na displeji zobrazí vzdialenosť od hľadaného predmetu a šípku v smere, v akom máte hľadať. Keď sa k prívesku dostatočne priblížite, môžete si ho nechať prezvoniť a vďaka tomu rýchlejšie nájsť.

Inteligentný lokalizačný prívesok Samsung SmartTag+ sa pohybuje okolo 39,90 eur. Dnes si ho môžete kúpiť už od 23,56 eur, to je zľava vo výške 41 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.