Reklama

Logitech Z623: malé šikovné repro certifikáciou THX

Števo Porubský

Novinka z dielne Logitechu ponúka v malom veľké. Malé rozmery kompaktného 2.1 systému ponúknu „veľký“ zvuk s výkonom až 200 W.

 Logitech Z623

Model Z623 nebude patriť medzi najlacnejšie produkty spoločnosti, no svojím vzhľadom a výkonom určite presvedčia mnohých o svojej kvalite. 2.1 reproduktorový systém ponúkne hudobný výkon 200 W (2x 35 W + 130 W sub), pričom v rukáve ukrýva aj certifikáciu THX. Aj tá dáva najavo, že nenápadné, ale pritom elegantné reproduktory ponúknu špičkový hudobný výkon vysokej kvality. Samotné satelity majú 2,5-palcové reproduktory, pričom subwoofer má až 7-palcový reproduktor, čo je na malý domáci systém tak akurát.

Logitech Z623

 

Priamo na reproduktore bude nielen ovládanie hlasitosti, ale aj basov, čo v mnohých prípadoch dopomáha ku kvalitnému zvukovému výstupu bez prílišných hĺbok, či naopak, pri nedostatočnom podaní basov ich ešte viac zvýrazní. Škoda len, že ovládanie nie je na diaľkovom ovládači, ktorý by ste mohli umiestniť viac „poruke“. Keďže vlastním reproduktory tejto spoločnosti taktiež s certifikáciou THX, ale vyšším výkonom, môžem s čistým svedomím povedať, že novinka postačí aj pre väčšiu miestnosť a stále budete mať rezervu pre „vychutnanie“ si extrémnej hlasitosti. Novinka sa v predaji ocitne v priebehu budúceho mesiaca za cenu okolo 211 €, čo je pomerne dosť, no za kvalitu sa jednoducho platí.  

Logitech Z623

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.