Reklama

Logitech Z506: 3D priestorové ozvučenie nielen k počítačom

Roman Calík

Už v auguste nás čaká nová reproduktorová zostava od Logitech, ktorá útočí 3D priestorovým ozvučením, možnosťou pripojiť dve zariadenia naraz i cenou.

Logitech Z506

Logitech je známy výrobca príslušenstva najmä pre počítače a svojich zákazníkov si našiel aj medzi hudobnými nadšencami. Stačí spomenúť priam legendárne Z4-ky. Ten, kto pozná ich zvuk, by ich pravdepodobne nevymenil za žiadne iné. Samozrejme v rámci cenovej konkurencie…

Logitech Z506

5.1 naostro

Logitech sa vás tentokrát pokúsi ohúriť dostupnou novou generáciou reproduktorov s priestorovým zvukom – Logitech Surround Sound Speakers Z506. Nový 5.1 reproduktorový systém ponúkne výkon (RMS) 75 wattov, pričom nízko umiestnený subwoofer podfarbí zvuk hlbokými basmi. Tie je samozrejme možné samostatne nastaviť priamo na systéme. K Z506-kám môžete pripojiť takmer akékoľvek zariadenia. Pomocou RCA konektora ich môžete pripojiť napríklad k hernej konzole, prostredníctvom zvukovej karty k počítaču alebo cez 3,5 mm konektor k MP3 prehrávaču či k mobilnému telefónu. Dokonca je možné k systému pripojiť dve zariadenia zároveň. Navyše vďaka trojrozmernému priestorovému ozvučeniu môže sústava reproduktorov Z506 premeniť dvojkanálový stereosignál na priestorový zvuk. Samozrejmosťou je i slúchadlový jack na súkromné a nočné počúvanie.

Logitech Z506

Nové reproduktory  Logitech Surround Sound Speakers Z506 by sa na našom trhu mali objaviť už začiatkom augusta a to za prijateľnú cenu 111,90 €.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.