Reklama

Logitech Wireless Touchpad poteší najmä notebookárov

Števo Porubský

Logitech nedávno predstavil zaujímavý doplnok nielen pre notebooky, ale i počítače. Ak sa neviete vzdať ovládania stolového počítača pomocou pohybu prsta po nejakej ploche (touchpade), Wireless Touchpad je pre vás ideálne riešenie.

 Logitech Wireless Touchpad

Mnohí z nás vlastnia notebook a mnohí i veľký rodinný počítač doma. Zaužívané zvyky z používania touchpadu na notebooku by však viacerí chceli mať aj doma pri PC. Logitech nielen pre nich pripravil Wireless Trackpad, 5-palcovú „doštičku“, vďaka ktorej môžete nielen klikať, ale i rolovať či presúvať sa na webe či obrázkoch. Wireless Touchpad má multidotykové ovládanie až štyrmi prstami, pričom švihom posúva zobrazené stránky, preskakuje medzi jednotlivými panelmi a prepína spustené aplikácie.

Logitech Wireless Touchpad

Výhodou, podobne ako v prípade Magic Trackpadu od Apple, je bezdrôtovosť. Stačí vložiť batériu, ktorá vraj vydrží až 4 mesiace. Druhou výhodou je, že hoci touchpad nevyužíva ani Bleutooth ani Wi-Fi pripojenie, vďaka unifikovanému Logitech Unifying prijímaču nemusíte v prípade používania bezdrôtovej myši či klávesnice od Logitechu už nič k počítaču pripájať, postačí jediný prijímač. Logitech Wireless Touchpad by mal byť na trhu dostupný už v tomto čase za cenu okolo 50 €.

 Logitech Wireless Touchpad

Foto: Logitech

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.