Reklama

Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800: svetlo a elegancia

Števo Porubský

Spoločnosť Logitech predstavila bezdrôtovú klávesnicu s podsvietením a možnosťou dobíjania, ktorá poskytuje jasné a zreteľné podsvietenie vo dne aj v noci. Dve technológie Logitechu zas zaručia pohodlné ovládanie a prácu.

 Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800

Elegantná klávesnica s komplikovaným názvom má snímače okolitého svetla a pohybu, ktoré zaisťujú nielen podsvietenie kedy potrebujete, ale aj šetria batériu. Tá má podľa výrobcu vydržať až 10 dní, čo je pomerne zaujímavý parameter. Ak by ste chceli šetriť a zároveň dobíjať batérie, stačí klávesnicu pripojiť pomocou USB konektora k počítaču.

Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800

Novinkou je aj systém uloženia tlačidiel s názvom PerfectStroke a tvar s označením Logitech Incurve keys. Tieto dve technológie zaisťujú pohodlnú prácu aj počas dlhého pracovného dňa. Wireless Illuminated Keyboard K800 je tiež najnovším prírastkom do radu klávesníc a myší, ktoré sú kompatibilné s technológiou Logitech Unifying, ktorá zaručuje stabilné spojenie takmer bez oneskorenia alebo výpadkov. Výrobca predpokladá, že nová klávesnica sa dostane na pulty predajní v priebehu septembra za odporúčanú cenu 99,90 €.

Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.