Reklama

Logitech TV Cam for Skype: videohovory cez Skype aj na TV

Števo Porubský

Logitech predstavil novú web kameru určenú pre televízory najnovšej generácie, ktoré podporujú VoIP klient Skype. Medzi podporované TV prijímače zatiaľ patrí len niekoľko modelov Panasonicu, no zoznam by sa mal ďalej rozširovať.

 Logitech TV Cam for Skype

Novinka od Logitechu je pomerne známou HD web kamerou, ktorej verziu pre PC ste už mohli vidieť dávnejšie. Nový model TV Cam for Skype je však unikátny v možnosti jeho využitia na videohovory cez kompatibilné TV. Medzi tie patrí 21 modelov spoločnosti Panasonic, no zoznam by sa mal ďalej rozširovať. K tomu, aby ste mohli zdieľať vaše zážitky či pracovné záležitosti vám stačí niektorý z týchto modelov, vysokorýchlostné pripojenie na internet a voľný USB port na televízore. O ostatné sa postará plug-and-play HD kamera.

 Logitech TV Cam for Skype

Web kamera je zatiaľ tým najlepším, čo výrobca na trhu ponúka. Hoci sú parametre novinky takmer identické s modelom TV Cam, v dôležitom parametri sa líšia. Nový model totiž vie „skypovať“ aj bez nutnosti pripojenia kamery k Logitech Revue, resp. Google TV systému. Takto získate web kameru s optikou Carl Zeiss s autofókusom, 78° uhlom záberu, Logitech Fluid Crystal technológiou, dvojicou smerových mikrofónov, automatickou redukciou okolitého hluku či rušičkou prípadnej ozveny. Nová Skype webkamera pre TV Panasonic sa na trhu objaví už čoskoro za cenu okolo 100 €.

Logitech TV Cam for Skype

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.