Reklama

Logitech Speaker Lapdesk N700: Pohoda na kolenách

Roman Calík

Pohoda s notebookom na kolenách? To je pravdepodobne hlavný cieľ výrobcu Logitech, ktorý pripravil zaujímavú podložku s reproduktormi a ventilátorom.

Logitech Speaker Lapdesk N700

Už čoskoro by sa mala u nás začať predávať akási inteligentná podložka pod notebook Logitech Speaker Lapdesk N700. Ak radi používate notebook na kolenách alebo v posteli, ešte radšej počúvate pri tom hudbu, možno by ste mali oželieť jeden víkendový výjazd, alebo rozbiť malé prasiatko. Nie obyčajná podložka pod notebook totiž ponúka aj vstavané reproduktory, ktoré sú umiestnené po bokoch podložky, aby poskytli kvalitný zvuk a silné basy. K notebooku si môžete podložku pripojiť cez USB kábel. Napájanie teda zabezpečuje váš notebook a nie je potrebný žiadny inštalačný softvér. Na podložke je dokonca aj ovládač hlasitosti reproduktorov, ktorý poteší ak hardvérové tlačidlá hlasitosti vášmu notebooku chýbajú.

Logitech Speaker Lapdesk N700

Ako to už pri podložkách býva zvykom, zlepší sa aj uhol, z ktorého sledujete displej, a mäkká spodná časť podložky vám pomôže sedieť pohodlnejšie. To nie je všetko. Iste ste už zažili, že pri práci s notebookom na kolenách sa akosi zohrievate. Teplo vychádzajúce z notebooku by malo byť s podložkou minimalizované, totiž tá obsahuje aj ventilátor, ktorý zabezpečuje cirkuláciu vzduchu pod vaším notebookom, pričom bezproblémovému prúdeniu vzduchu prispievajú viaceré prieduchy. Podložka s reproduktormi a ventilátorom by sa mala predávať za 69,99 €.

Logitech Speaker Lapdesk N700 lifestyle

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.