Reklama

Logitech S715i: Štýlové nabíjateľné repro pre iPod/iPhone

Roman Calík

Čo vám ešte chýba k vášmu dotykovému jabĺčku? Možno práve reproduktory s vlastnou batériou a dobrým zvukom…

Rechargeable Speaker S715i

Osem reproduktorov kdekoľvek s vami. To nie je na zahodenie. Logitech ponúka viacero príslušenstva práve k iPod či iPhone, novinka má však navrch. Reproduktor Logitech Rechargeable Speaker S715i je totiž nabíjateľný. Môžete si ho zobrať kam chcete a šťaviť ho až do poslednej štavy zo vstavanej NiMH batérie. Reproduktor by vám mal vydržať približne osem hodín hrania, samozrejme závisí to od jeho nastavení a hlasitosti.

8 reproduktorov

Novinka má dvojnásobok reproduktorov ako predchádzajúce modely. Môžete sa tak tešiť na hudobný zážitok presne z ôsmich reproduktorov. Systém S715i má totiž dva trojpalcové laserové neodymiové reproduktory pre prenos v strednom pásme, dva polpalcové neodymiové výškové reproduktory sprostredkovávajúce vysoké tóny a štyri dvojpalcové pasívne žiariče pre hlboké basy. Výsledkom by tak mal byť plný, bohatý a vyvážený zvuk.

Rechargeable Speaker S715i

Keďže ide o certifikovaný reproduktor, nemal by byť žiadny problém s kompatibilitou aj so staršími iPod prehrávačmi, najmä vďaka známemu a nemeniacemu sa dokovaciemu konektoru Apple. A aby toho nebolo málo, súčasťou balenia je i diaľkové ovládanie či dokonca špeciálna cestovná taška na reproduktor, ktorá má aj miesto pre spomínaný diaľkový ovládač či sieťový adaptér. Táto hudobná hračka vás však výjde na 238,00 € a už v tomto mesiaci by sa mala predávať aj na Slovensku.

Rechargeable Speaker S715i

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.