Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Logitech S715i: Štýlové nabíjateľné repro pre iPod/iPhone

Logitech S715i: Štýlové nabíjateľné repro pre iPod/iPhone
Roman Calík
Logitech S715i: Štýlové nabíjateľné repro pre iPod/iPhone

Čo vám ešte chýba k vášmu dotykovému jabĺčku? Možno práve reproduktory s vlastnou batériou a dobrým zvukom…

Rechargeable Speaker S715i

Osem reproduktorov kdekoľvek s vami. To nie je na zahodenie. Logitech ponúka viacero príslušenstva práve k iPod či iPhone, novinka má však navrch. Reproduktor Logitech Rechargeable Speaker S715i je totiž nabíjateľný. Môžete si ho zobrať kam chcete a šťaviť ho až do poslednej štavy zo vstavanej NiMH batérie. Reproduktor by vám mal vydržať približne osem hodín hrania, samozrejme závisí to od jeho nastavení a hlasitosti.

8 reproduktorov

Novinka má dvojnásobok reproduktorov ako predchádzajúce modely. Môžete sa tak tešiť na hudobný zážitok presne z ôsmich reproduktorov. Systém S715i má totiž dva trojpalcové laserové neodymiové reproduktory pre prenos v strednom pásme, dva polpalcové neodymiové výškové reproduktory sprostredkovávajúce vysoké tóny a štyri dvojpalcové pasívne žiariče pre hlboké basy. Výsledkom by tak mal byť plný, bohatý a vyvážený zvuk.

Rechargeable Speaker S715i

Keďže ide o certifikovaný reproduktor, nemal by byť žiadny problém s kompatibilitou aj so staršími iPod prehrávačmi, najmä vďaka známemu a nemeniacemu sa dokovaciemu konektoru Apple. A aby toho nebolo málo, súčasťou balenia je i diaľkové ovládanie či dokonca špeciálna cestovná taška na reproduktor, ktorá má aj miesto pre spomínaný diaľkový ovládač či sieťový adaptér. Táto hudobná hračka vás však výjde na 238,00 € a už v tomto mesiaci by sa mala predávať aj na Slovensku.

Rechargeable Speaker S715i