Reklama

Logitech prináša trojicu nových obalov pre iPad Air a iPad mini

Marek Šimunek

Logitech uviedol trojicu nových ochranných puzdier, alebo obalov, ktoré sú kompatibilné s iPadmi Air, mini a mini s Retina displejom. Trojica noviniek nesie mená Hinge, Big Bang a Turnaround. Model Hinge je elegantné a flexibilné púzdro s kĺbom, ktorý ochráni váš iPad aj napriek svojim menším rozmerom. Kĺb umožní ľubovoľné umiestnenie iPadu v rozsahu 50° pre pohodlnú prácu, alebo zábavu. Potešia aj kvapitné materiály, ktoré sa ľahko udržiavajú čisté a sú odolné voči poliatiu. Model Logitech Hinge sa bude pre iPad Air predávať za 59,99 € a pre iPad mini za 54,99 €.

Logitech Hinge

Logitech Hinge

GALÉRIA obalu Logitech Hinge

Druhým modelom je Logitech Big Bang. Ten v sebe kombinuje odolnosť rozmerných pevných obalov a všestrannosť použitia flexibilnejších obalov. Telo obalu sú vytvorené z odolného materiálu, ktorý sa používa v letectve a hravo absorbuje nárazy. Logitech podrobil iPad v tomto obale pádom z výšky 1,8 metra, ktoré hravo tablet ustál, keďže v prípade, že je obal zatvorený, je aj displej chránený materiálom absorbujúcim nárazy a odolný aj voči poliatiu tekutinou. Ak teda patríte k ľudom, ktorí pravidelne nájdu svoj iPad na zemi, môžete si na nový obal Logitech Big Bang pripraviť 99,99 € pre iPad Air a 79,99 € pre iPad mini.

Logitech Big Bang

Logitech Big Bang

GALÉRIA obalu Logitech Big Bang

Posledným modelom z novej trojice je Logitech Turnaround, ktoré ako istotne správne podľa názvu predpokladáte disponuje kĺbom pre pohodlné otočenie iPadu do režimu na výšku, ak si to situácia vyžaduje. Váš iPad tak môžete mať umiestený v rôznych uhloch v štyroch polohách. Samozrejme obal plní aj ochrannú úlohu a vďaka spracovaniu môže byť aj elegantným doplnkom. Odporúčaná cena obalu Logitech Turnaround je 49,99 € pre iPad Air a rovnaká je aj odporúčaná cena pre iPad mini,

Logitech Turnaround

Logitech Turnaround

GALÉRIA obalu Logitech Turnaround

Foto: Logitech

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.