Reklama

Logitech PowerShell je v kombinácii s iPhonom prenosná herná konzola

Marek Šimunek

Logitech uvádza unikátny ovládač PowerShell, ktorý ocenia najmä hráči hier na iPhonoch a to nielen vďaka tomu, že umožní pohodlnejšie ovládanie hier, ale aj vzhľadom na to, že dodá vášmu iPhonu takmer dvojnásobnú výdrž na jedno nabitie.

Logitech PowerShell

Na podobné príslušenstvo akým je Logitech PowerShell čakali majitelia iPhonov, ktorí si na svojich smartfónoch radi zahrajú nejakú tú hru už dlho. PowerShell totiž ponúka rovnako pohodlné ovládanie, ako v prípade herných ovládačov známych herných konzol. Samotný ovládač je kompatibilný s iPhonmi 5/5C/5S a iPodom Touch 5 generácie s operačným systémom Apple iOS 7. Ak máte svoj iPhone vložený v ovládači môžete aj naďalej bezproblémovo pristupovať k ovládaniu hlasitosti, tlačidlu pre zapnutie, prípadne ku konektoru pre pripojenie slúchadiel. Práve vďaka ovládaču sa však môžete plnohodnotne sústrediť na hru a plochu displeja vám tak nebudú zaberať ovládacie prvky.

Potešením je, že v ovládači PowerShell od Logitechu nájdete aj integrovanú batériu s kapacitou 1 500 mAh. Vďaka nej sa výdrž vášho iPhonu pri hraní hier takmer zdvojnásobí. Batéria sa nabíja pomocou microUSB konektora, pričom môžete súčasne nabíjať PowerShell aj iPhone. PowerShell je kompatibilný s hrami podporujúcimi iOS 7 game controller framework medzi ktorými nájdete napríklad hry ako Bastion, Fast & Furious 6: The Game, MetalStorm Aces, Galaxy On Fire 2 HD, či Nitro. Zoznam podporovaných hier sa navyše neustále rozširuje. Novinka by sa mala začať predávať v priebehu decembra, pričom na slovenskom trhu by sa mal tento herný ovládač objaviť v priebehu januára 2014 za odporúčanú cenu 99,99 €.

Logitech PowerShell

Foto: Logitech

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.