Reklama

S Logitech M720 Triathlon Mouse ovládate tri zariadenia naraz

Zdroj | Logitech
Imrich Maťo
Zdroj | Logitech
Zdroj | Logitech

Mnohým z vás sa už určite stalo, že ste potrebovali pracovať na viac ako jednom zariadení súčasne, či už išlo o notebook, tablet, stolový počítač a podobne. Mať v takomto prípade vedľa seba na stole dve-tri myši (samozrejme, myslíme počítačové 🙂 ) je nepraktické. Logitech však v Berlíne na výstave IFA 2016 ukázal riešenie pre túto situáciu.

Pozrite si

Logitech M330 Silent Mouse PLUS – myš ideálna do kancelárie

Je ním počítačová myš s úplným názvom Logitech M720 Multi-Device Triathlon Mouse. Tá je navrhnutá tak, aby nám „pomohla zvýšiť produktivitu“, inak povedané, aby sme ju mohli používať s tromi zariadeniami naraz.

Zdroj | Logitech

Nebojte sa, nebudete v jednom okamihu „klikať“ na troch obrazovkách, len sa vďaka technológii Easy-Switch medzi nimi budete môcť prepínať jedným, na tento účel určeným tlačidlom. Pre podobnú situtáciu pritom Logitech už má aj bezdrôtovú klávesnicu.

Pozrite si

Klávesnica Logitech K780 Multi-Device pre tri rôzne zariadenia

Zdroj | Logitech

Myš Logitech M720 Triathlon funguje s operačnými systémami Windows, Mac OS, Chrome OS, Android a aj Linux. Ako vidíte, je teda multiplatformová. Pre bezdrôtové pripojenie využíva dve technológie. K zariadeniam sa pripája pomocou pribaleného USB prijímaču Logitech Unifying alebo pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth Smart.

Zdroj | Logitech

Rolovacie koliesko je prezentované ako hyper rýchle. Výrobca tým chce povedať, že môžete veľmi rýchlo prelistovať aj dlhé dokumenty. Odolná konštrukcia tlačidiel má vydržať 10 miliónov kliknutí.

Zdroj | Logitech

Počítačová myš Logitech M720 Triathlon má rozmerové parametre 115 x 74 x 45 mm a hmotnosť 135 g. Napája ju jedna AA batéria, ktorá by vďaka vylepšenej spotrebe energie mala vydržať v prevádzke dva roky. Myš je v predaji na stránke Logitech za odporúčanú cenu 69,99 €.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.