Reklama

Logitech Laptop Speaker Z205: malý „repráčik“ pre váš notebook

Imrich Maťo

Notebooky a netbooky sú skladné a dostatočne výkonné, aby ste s nimi mohli robiť to, čo vás teší – počúvať hudbu, sledovať filmy a uskutočňovať videohovory. Ale s tým, ako sa počítače neustále zmenšujú, klesá i kvalita zvuku.

Logitech Laptop Speaker Z205

A práve kvôli skvalitneniu počúvania vašich obľúbených nahrávok alebo filmov spoločnosť Logitech uvádza na trh reproduktor Logitech Laptop Speaker Z205. Je to ľahký reproduktor s príchytkou, ktorý vám umožní tešiť sa z kvalitného počúvania, nech ste so svojím notebookom kdekoľvek. Či už používate notebook s OS Mac alebo Windows či netbook, reproduktor Logitech Laptop Speaker Z205 sa dá bez problémov uchytiť na väčšinu notebookových obrazoviek. Reproduktor Laptop Speaker Z205 je šikovne malý – má hrúbku necelých 35 mm a výšku 64 mm. To znamená, že si ho ľahko kedykoľvek vezmete so sebou. Pritom ochranný kryt chráni reproduktor pri prenášaní v kufríku alebo v batohu.

Logitech Laptop Speaker Z205

Ak si teda budete chcieť pozrieť svoj obľúbený film, počúvať hudbu, alebo uskutočniť videohovor, môžete si pri tom vďaka dvom výkonným driverom, zabudovanému zosilňovaču a akusticky vyladenému šasi užívať bohaté, plné stereo. Naviac môžete pomocou ovládacích prvkov, umiestnených na hornej strane reproduktora, ľahko nastavovať hlasitosť, a tiež reproduktor zapnúť a vypnúť. Jediné, čo potrebujete pre zapojenie a napájanie reproduktora, je pribalený USB kábel.

Logitech Laptop Speaker Z205

Dostatočne sme vás navnadili na tento malý zázrak? Potešiť sa z neho budete môcť už onedlho, ešte v priebehu tohto mesiaca sa má dostať na trh za cenu približne 60,00 €.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.