Reklama

Logitech Keyboard Case: QWERTY klávesnica obalom na Apple iPad 2?

Števo Porubský

Známy výrobca príslušenstva pre počítače a notebooky spojil sily so spoločnosťou ZAGG a svetu ukázal vynovené príslušenstvo pre Apple iPad 2. Ide o plnohodnotnú QWERTY klávesnicu, ktorú môžete mať stále so sebou. Ako?

 Logitech Keyboard Case

Dve dobre známe spoločnosti zo sveta príslušenstva pre IT a mobilné zariadenia spojili svoje sily a predstavili pod značkou Logitech obal na nový Apple iPad 2. Nie je to však obyčajný obal. Ak máte dobrú pamäť, tak si spomeniete na príslušenstvo pre pôvodný iPad (ZAGGmate: Hliníkový obal a klávesnica pre váš iPad) z konca minulého roka. Je to celkom zvláštne, pretože nový obal akoby z oka vypadol tomu pôvodnému s logom ZAGG. Výrobca tvrdí, že je iný. Minimálne svojím prispôsobením pre iPad 2.

 Logitech Keyboard Case

V čom je ale ešte iný? Pravdepodobne v technológii a skúsenostiach s klávesnicami od spoločnosti Logitech. ZAGG dodal vysokokvalitný celohliníkový obal s podstavcom pre jednoduché opretie iPadu 2 buď po výške alebo po šírke a bum. Nový obal je na svete. Klávesnica sa k iPadu pripája pomocou Bluetooh, takže sa nemusíte báť, že iPad budete musieť používať len „na výšku“ kvôli nejakému konektoru v spodnej časti. Nabíjanie klávesnice je riešené pomocou microUSB konektora, otázna je však výdrž. Tú výrobca neudáva. Výrobca zverejnil aspoň cenu, ktorá by sa mala pohybovať na úrovni 70 €.

Logitech Keyboard Case

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.