Reklama

Limitovaná edícia Kingston DataTraveler 100 s novým exkluzívnym dizajnom!

Marek Šimunek

Známy výrobca pamäťových médií spoločnosť Kingston sa rozhodla bojovať proti fádnosti bežne predávaných USB flash diskov svojím novým radom Kingston DataTraveler 100. Štyri nové flash disky majú vyvrátiť pochybnosti o tom, že pamäťové média nemôžu mať vlastný štýl a mali by vyjadrovať osobnosť ich majiteľa.

USB Kingston DataTraveler

Exkluzívny dizajnový rad flash diskov Kingston, označený menami Red, Flower, Geometric a Boca sa bude predávať v kapacite 4 GB, okrem variantu Boca. Jeho motív zobrazuje slávny obrázok Rolling Stones a bude dostupný v kapacitách 4 GB, 8 GB a 16 GB. Štýlové USB Flash disky budú dostupné len v obmedzenom počte a obmedzenom časovom období, aby bola zaručená ich exkluzivita.

USB Kingston DataTraveler

USB 2.0 flash disky Kingston DataTraveler 100 sú navrhnuté tak, aby poskytovali dostatok priestoru a rýchly prístup k vašim informáciám vždy a všade. Všetky kľúčenky sú vybavené zasúvacím mechanizmom, vďaka ktorému je USB konektor dokonale chránený, USB kľúčenka je menšia a podľa vyjadrení spoločnosti Kingston dokonca aj sexy. Tieto exkluzívne USB flash disky si môžete kúpiť od 11,06 €.

USB Kingston DataTraveler

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.