Reklama

LG ukázalo dvojicu soundbarov. Majú Dolby Atmos aj bezdrôtové pripojenie k TV

Zdroj | LG
Michal Sobek
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Spoločnosť LG Electronics na veľtrhu CES 2023 v Las Vegas predstavila svoj rad soundbarov na rok 2023. Konkrétne ide o dva modely s označeniami SC9 a SE6. Dokonale sa hodia k novým televízorom LG, pričom prinášajú výborný zvuk a štýlový dizajn.

Nové soundbary sa môžu pochváliť sofistikovaným dizajnom, ktorý dopĺňa minimalistický vzhľad najnovších televízorov LG. Nový držiak ho umožňuje umiestniť priamo pod kompatibilný LG televízor, čím vytvára prémiový štýl.

Spárovanie LG soundbaru a LG TV predstavuje nové funkcie, ako napríklad WOW Orchestra 1, ktorý využíva zvukové kanály každého z dvoch produktov na vytvorenie rozšírenej zvukovej scény s vylepšenou výškou a hĺbkou.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | LG

Soundbary a TV od LG pre rok 2023 ponúkajú väčšiu synergiu pre multi-priestorové zvukové riešenie, ktoré umožňuje poslucháčom vychutnať si kvalitu Dolby Atmos a IMAX s podporou zvuku DTS:X.

Prémiovou funkciou je intuitívne rozhranie Home Dashboard na televízore LG, kde si môžete jednoducho spravovať nastavenia soundbaru a zdieľať zvukové režimy s televízorom. Pripojenie k televízoru je pritom bezdrôtové, takže v obývačke vás nebudú rušiť žiadne prebytočné káble.

Soundbary poskytujú presnú reprodukciu zvuku a vylepšenú čistotu s technológiou LG Triple Sound Technology, ktorá zahŕňa prvý reproduktor Triple Up-Firing na svete. Novinkou je technológia Triple Level Spatial Sound.

Zdroj | LG

Vylepšená kalibrácia AI Room Calibration prispôsobuje zvukový výstup podľa priestoru používateľa, analyzuje miestnosť a potom tieto informácie aplikuje na nastavenia zvuku. Obsahujú aj pokročilú funkciu AI Sound Pro, ktorá zaisťuje vynikajúci zvuk pre akýkoľvek typ obsahu, či už ide o filmy, športové podujatia, hry alebo hudbu.

Nový soundbar LG SE6 má kompaktný tvar, ktorý je ideálny pre menšie priestory. Napriek tomu obsahuje štyri pasívne radiátory, ktoré pomáhajú poskytovať skvelý zvuk s výkonnými basmi. SE6 tiež podporuje Dolby Atmos.

Soundbary LG pre rok 2023 budú viac predstavené počas konferencie CES 2023 od 5. do 8. januára, kde sa dozvieme aj ceny týchto nových zariadení.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.