Reklama

LG Town GT350: Kamarát nielen s Facebookom

Roman Calík

Povinnou výbavou nových mobilných telefónov sa stáva prístup k sociálnym sieťam. Nie každý si však môže dovoliť drahý mobil s QWERTY či Wi-Fi, a to LG vie.

LG GT350

Na našich stránkach radi píšeme najmä o technologických bombách, tentokrát tu máme jednu ani nie tak technologickú, ako skôr cenovú. LG totiž konečne uvádza aj na náš trh prvý mobil zo série Town – LG GT350, ktorý si pozornosť publika bude získavať najmä dobrým pomerom medzi parametrami ako – QWERTY klávesnica, aplikácie sociálnych sietí, Wi-Fi a cenou. Tá by mala byť veľkým lákadlom telefónu, je totiž stanovená na 154 €.

LG GT350

Inak priemerný mobil s 2 Mpx fotoaparátom by mohol byť úspešnejší, ako starší model LG KS360. Na ovládanie slúži najmä trojpalcový plne dotykový WQVGA displej. Užívateľov, ktorí sú radi online, no eurá len tak nerozhadzujú, však určite poteší Wi-Fi pripojenie. Taktiež určite i možnosť priameho prístupu na sociálne sieťe ako Facebook či Twitter cez upravené rozhranie telefónu. Mimo Wi-Fi si však musíte vystačiť len s podporou EDGE. Aby sa vám lepšie písali i dlhšie príspevky a statusy, k dispozícii je štvorriadková QWERTY klávesnica. Tá dokonca obsahuje nastaviteľné klávesové skratky pre priamy prístup pre vybrané sociálne siete. I keď má telefón vysúvateľnú klávesnicu, jeho hrúbka zostala na prijateľných 15,9 mm a hmotnosť na 125 gramoch. Škoda len batérie, ktorá má kapacitu 950 mAh a vieme, že LG to vie aj s 1500-kami, ako napríklad v lacnom Androide LG GT540 Optimus.

LG GT350

Keďže sa GT350-ke hľadá konkurencia ťažko, môže ako prípadný „euráč“ v ponuke operátorov dostatočne zaujať najmä mladých nadšencov sociálnych sietí.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.