LG Tone+ Free – plne bezdrôtové slúchadlá s jedinečnou funkciou

ZDROJ | LG

Bezdrôtové slúchadlá sú dnes už úplnou samozrejmosťou, napriek tomu sa nájdu výrobcovia, ktorí si dávajú načas. Jedným z takých je aj LG, ktoré len teraz oznámil príchod svojich prvých plne bezdrôtových slúchadiel.

Prémiové slúchadlá LG Tone+ Free ponúkajú kvalitné podanie zvuku a ich pokročilé vyladenie od spoločnosti Meridian. Bližšie zvukové špecifikácie však nie sú zatiaľ známe.

Pozrite siMegasúboj 4 prémiových plne bezdrôtových slúchadiel 

Rýchle nabíjanie zabezpečí za 5 minút nabíjania hodinovú prevádzku. Plne nabité majú vydržať 6 hodín, nabíjajú sa cez USB-C port. Podporujú Google asistenta, ktorý sa aktivuje dotykom na boku slúchadiel. Certifikát IPX4 zabezpečí základnú odolnosť voči vode a potu, dajú sa teda využiť počas behu v daždi, alebo v telocvični, keď sa človek poriadne zapotí.

ZDROJ | LG

Unikátna funkcia UVnano odlíši tento model od všetkých slúchadiel na svete a poteší azda všetkých používateľov. Zabudované ultrafialové svetlo totiž v nabíjacom púzdre zabezpečí ich dezinfekciu pri každom nabíjaní.

Pripomíname, že LG ponúka slúchadlá s podobným označením, LG Tone Free, tie však majú nabíjací náramok na krk.

LG Tone+ Free sa začnú predávať v Južnej Kórei v októbri. V novembri pribudne k čiernemu modelu aj biela varianta. Cena slúchadiel je 216 dolárov. Ceny a dostupnosť pre náš trh ešte neboli oznámené.

Popularita a komfort bezdrôtových slúchadiel zapríčinila, že ich už vyrába každý výrobca. Cena s ktorou štartuje LG sa nám zdá pomerne vysoká, sme zvedaví ako sa im podarí uchytiť na trhu.

ZdrojLG

Komentáre k článku