Reklama

LG ThinQ – smart reproduktor s Google Assistant a ďalšie audio novinky

Zdroj | LG
Stanislav Vinc
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Tohtoročný trend smart reproduktorov sa zjavne prenesie aj do budúceho roku. Dôkazom toho je nový smart reproduktor LG ThinQ, ktorý bude po boku ďalších reproduktorov predstavený na výstave CES 2018.

Zdroj | LG

Brány výstavy CES 2018 sa otvoria zhruba o dva týždne a LG preto láka na produkty, ktoré budú na výstavisku prezentované. Za najzaujímavejšiu novinku môžeme považovať reproduktor LG ThinQ s integrovanou službou Google Assistant.

LG ThinQ sa od ostatných smart reproduktorov odlišuje tým, že dokáže ovládať všetky smart produkty od LG z rady ThinQ, teda klimatizácie, chladničky, práčky či vysávače. Všetky tieto smart produkty budú bližšie predstavené na výstave CES 2018.

Pozrite si

LG V30 – ideálny smartfón pre fotografov i audiofilov

LG na vývoji reproduktoru ThinQ spolupracovalo s Googlom a spoločnosťou Meridian Audio. Smart reproduktor by mal pokračovať v trende kvalitného Hi-Fi zvuku, aký si LG razí aj v smartfónoch. O kvalitný zvuk sa spoločnosť Meridian Audio postarala aj v prípade nového soundbaru LG SK10Y s výkonom 550 W a 5.1.2-kanálovým zvukom.

Soundbar by mal byť schopný vykresľovať plnohodnotný priestorový zvuk vďaka technológii Dolby Atmos, zatiaľ čo technológia Height Elevation sa postará o to, aby zvuk zdanlivo vychádzal z výšky obrazovky.

Zdroj | LG

Na výstave CES 2018 budú bližšie predstavené aj prenosné reproduktory zo série PK, ktoré sú kompatibilné so štandardom Apt-X HD Bluetooth a teda umožňujú bezdrôtový prenos 24-bitového zvuku. Zaujať ale majú aj vizuálne a to dynamickým osvetlením, ktoré bude blikať do rytmu hudby.

Zdroj | LG

Pre milovníkov party LG vytvorilo podsvietený reproduktor s výkonom 1 800 W a s podporou karaoke módu. Ani pri jednom predstavenom reproduktore ale LG zatiaľ nespomenulo cenu či dostupnosť. Tieto informácie si zrejme LG šetrí priamo na výstavu CES 2018, kde môžeme očakávať aj ďalšie novinky.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.