LG predstavuje novú verziu webOS pre smart TV

ZDROJ | LG

LG dnes oznámilo, že na výstave CES 2016 v Las Vegas, ktorá sa uskutoční v januári budúceho roku, predstaví najnovšiu verziu systému webOS 3.0 pre smart TV platformu. LG webOS 3.0 bol navrhnutý tak, aby používatelia ľahšie a intuitívnejšie využívali funkcie smart televízora.

LG WebOS 3.0 02
ZDROJ | LG

Pozrite siCES 2014 | Smart TV od LG ožijú vďaka WebOS

Nový LG webOS 3.0 ponúka tri „magické“ smart funkcie, a to Magic Zoom, Magic Mobile Connection a vynovený ovládač Magic Remote. Magic Zoom umožní zväčšenie obrázkov a textov bez zhoršenia ich kvality.

S Magic Mobile Connection bude možné jednoduché pripojenie mobilného zariadenia so smart televízorom prostredníctvom aplikácie LG TV Plus pre zobrazenie mobilných aplikácií na obrazovke televízora. Inovovaný Magic Remote má pridané tlačidlá pre ľahšie ovládanie set-top boxov.

LG WebOS 3.0 03
ZDROJ | LG

Pozrite siLG na náš trh uvádza nové UHD TV s Web OS 2.0

Nový webOS 3.0 uvádza aj unikátnu funkciu Channel Plus, poskytujúcu široký rozsah over-the-top (OTT) obsahu. Ponúka tiež zjednotený zoznam kanálov, kombinujúc OTT obsah a TV kanály. Channel Plus môže byť tiež ovládaný aplikáciou cez on-screen widgety.

LG Smart TV budú vďaka novému webOS 3.0 ponúkať aj ďalšie nové a aktualizované funkcie, napríklad Channel Advisor pre rady čo pozerať podľa vašich preferencií, Multi-view režim pre sledovanie dvoch rôznych kanálov, Music Player app na prehrávanie hudby aj počas vypnutého TV či IoTV app, s ktorou bude možné ovládať smart zariadenia domácnosti cez obrazovku TV.

https://www.youtube.com/watch?v=_MixY8STn0I

LG webOS 3.0 bude výrobcom prezentovaný v jeho stánku počas výstavy CES 2016 v dňoch 6.-9. januára v Central Hall č. 8204.

ZdrojLG

Komentáre k článku