Reklama

LG Optimus: budú „najlepšie“ zariadenia z Južnej Kórei?

Števo Porubský

Mobilná divízia spoločnosti LG vo svojej poslednej tlačovej správe predstavila nové smerovanie výroby mobilných zariadení. Pod názvom Optimus čo v preklade z latinčiny znamená „najlepší“ bude do konca roka predstavených asi 10 nových modelov. Prvé dva z nich s dodatkom One a Chic sa objavia už čoskoro.

LG Optimus Chic a One

Dve novinky s názvami Optimus One a Optimus Chic by sa mali na trhu objaviť už čoskoro. LG však vo svojej tlačovke nespomenul takmer žiadne technické parametre noviniek a tak vám vieme povedať len toľko, že obe novinky budú pracovať na najnovšom OS Android 2.2 (Froyo) (pozrite aj: Android 2.2 „Froyo“: v znamení výkonu a podpory Flash 10.1). Obe novinky budú samozrejme plne dotykové a nemala by im chýbať špičková výbava. Bližšie informácie vám prinesieme okamžite po ich oficiálnom uvedení.

 LG Optimus Chic a One

Druhou dôležitou správou v tlačovke bola aj informácia o prichádzajúcom novom rade mobilných zariadení Optimus, ktoré okrem mobilov doplní aj tablet. Všetky novinky by mali pracovať na OS Android. Za dvojicu ohlásených noviniek by mal nasledovať najvybavenejší model Optimus Z, ktorý ponúkne 3,8 palcový dotykový displej a špičkový procesor OMAP P3630 s taktom 1 GHz.

LG Optimus Z

LG Optimus Z

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.