Reklama

LG Optimus 3D máme v rukách, pýtajte sa čo vás zaujíma!

Števo Porubský

Pred pár dňami sme vás informovali o oficiálnom začatí predaja dvoch top modelov s 3D displejmi, LG Optimus 3D a HTC Evo 3D (Na Slovensku 3D aj v mobiloch. Obe novinky v predaji!). Do redakcie sa nám zatiaľ dostal prvý menovaný. Prešiel už aj cez fotostôl a tak vám prinášame prvú živú fotogalérie predajného balenia. Ak máte akékoľvek otázky, pýtajte sa v diskusii pod článkom.

 LG Optimus 3D

Novinka z dielne LG je poriadny kus mobilu. Veľký 3D displej, poriadna hmotnosť a veľkosť a 2 fotoaparáty na zadnej strane sú prvé, čo si na novinke všimnete. Na balení upúta nápis Tri-dual technológia, čo je skratkou pre dvojjadrový procesor a duálnu pamäť RAM v zapojení dual channel. Komplikované. V skratke by malo ísť vďaka Tri-dual o najrýchlejší mobil súčasnosti. Zistíme pri testovaní. Vy si zatiaľ môžete popozerať novinku zo všetkých strán a ak vás napadne akákoľvek otázka, pýtajte sa v diskusii pod článkom. Odpovieme vám nielen v nej, ale zaujímavým otázkam sa povenujeme aj v recenzii v novom čísle TECHBOX 9-10/2011.

 LG Optimus 3D

Viac o novinke od LG sa dozviete v samostatnom článku, ktorý sme vám priniesli už v čase kongresu MWC 2011 (LG Optimus 3D).

LG Optimus 3D

LG Optimus 3D

LG Optimus 3D

LG Optimus 3D

LG Optimus 3D

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.