Reklama

LG LEX9: Najväčšia 3D LED TV na svete!

Dominik Fúsek

Kde sú tie časy, keď mal každý v obývačke 21 palcový televízor… Dnes výrobcovia produkujú stále väčšie a väčšie obrazovky, dostali sme sa až na hodnotu 55 palcov. V LG si zrejme povedali, že to je málo – a na veľtrhu IFA 2010 nám ukázali najväčší LED televízor súčasnosti. Takmer dvojmetrová uhlopriečka ale zďaleka nie je všetko – v útrobách tohto obra spočíva vyspelá technológia na čele s podporou 3D.

 LG LEX9

LG LEX9 je naozaj výnimočný televízor. V prvom rade je to vďaka jeho veľkosti – uhlopriečka 72 palcov (183 cm) je najväčšia spomedzi všetkých doteraz predstavených LED televízorov. Výrobca sa snaží zaujať aj dizajnovo – nižšou hrúbkou a tenkým rámčekom obrazovky. Tá používa technológiu Full LED, samozrejme podporuje 3D zobrazenie a pracuje vo Full HD rozlíšení (1 920 x 1 080 b.). Vďaka obrovskej uhlopriečke a kvalitnému obrazu sa budete cítiť ako v kine.

 LG LEX9

O krajší obraz sa postará aj technológia TruMotion 400 Hz, a to najmä pri rýchlych scénach. Vďaka technológii NetCast si zasa užijete internetový obsah – online televízie, albumy a podobne. Takisto sa môžete pripojiť na svoju domácu DLNA sieť a zdieľať tak obsah s počítačom. Prítomné sú aj USB a HDMI konektory. Novinka sa na trhu objaví začiatkom roku 2011 za doposiaľ neznámu cenu.

LG LEX9

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.