Reklama

LG HB45E: Blu-ray kino s natáčacími reproduktormi

Roman Calík

Nové Blu-ray domáce kino LG si môžete postaviť aj „na stojáka“. Zaujme však aj reproduktormi, ktoré nie sú len štýlové, ale i praktické.

Ak ste si mysleli, že v domácich kinách už nie je čím zaujať, potom vás milo prekvapí novinka od LG. Kompaktné 2.1 kanálové Blu-ray domáce kino LG HB45E má totiž zaujímavo vyriešené reproduktory, ktoré je možné natáčať. V polovici oboch predných reproduktorov je totiž horizontálny strieborný pruh, kde sa horná časť dá natáčať doľava alebo doprava za účelom prispôsobenia výstupného zvuku akejkoľvek miestnosti. Novinka obsahuje aj vylepšenú technológiu spracovania zvuku. Jej súčasťou je LG Sound Gallery so siedmimi prednastaveniami ekvalizéra vrátane Natural Plus, Game Equalizer, Night Mode, Clear Voice, Bass Blast, MP3 Up-Scaling a VSM Plus.

LG HB45E

Aj pre iPhone a iPad

Hlavnú Blu-ray jednotku je možné používať aj na stojato. Samozrejmosťou je podpora BD Live 2.0 a vďaka Wi-Fi a DLNA nechýba prístup k multimediálnemu obsahu aj z vášho PC. Prehrávať obsah môžete aj z pripojeného harddisku (FAT32, NTFS). Dokonca je možný prístup aj k YouTube videám. Apple fanúšikov poteší aj dokovacia stanica pre iPod a iPhone. A cena? 512 €, vraj už od mája 2010.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.