Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Leto bez akčnej kamery nehrozí, GoPro HERO11 teraz kúpite so zľavou až 24 %

Leto bez akčnej kamery nehrozí, GoPro HERO11 teraz kúpite so zľavou až 24 %
Zdroj | GoPro
Stanislav Vinc
Leto bez akčnej kamery nehrozí, GoPro HERO11 teraz kúpite so zľavou až 24 %
Zdroj | GoPro
Zdroj | GoPro

Smartfóny sú v nahrávaní videa čoraz lepšie, no skákať s nimi do bazéna alebo si ich montovať na horský bicykel vám stále neodporúčame. Na takýto druh akčných videí je totiž stvorená celá kategória miniatúrnych odolných kamier, na vrchole ktorých stoja tie od spoločnosti GoPro.

Šikovnú outdoorovú kameru GoPro HERO11 Black zrejme netreba nikomu predstavovať, no ak ešte stále váhate nad jej kúpou, zopakujeme si nejaké fakty a pripomenieme, že teraz si ju na Slovensku môžete zakúpiť o 24 % lacnejšie.

https://youtu.be/re9IIKBgw7g
Obsah pokračuje pod reklamou

Začnime tým najdôležitejším a tým je odolnosť kamery. GoPro HERO11 Black môžete ponoriť do vody až do hĺbky 10 metrov a vďaka svojmu tesneniu samozrejme odolá aj prachu. Čo je na tom najlepšie, na rozdiel od mnohých iných kamier, túto odolnosť voči vode ponúka aj bez použitia obalu.

O vaše zábery nad či pod vodou sa postará snímač s rozlíšením 27 Mpx, ktorý dokáže nahrávať video v rozlíšení 5,3K pri 60 snímkach za sekundu alebo 4K UHD rozlíšení pri až 120 snímkach za sekundu. O dokonale hladké a plynulé videá sa postará nová technológia HyperSmooth 5.0, ktorej súčasťou je aj funkcia Horizon Lock, ktorá sa postará o automatické vyrovnanie videa podľa horizontu a to aj pri otočení kamery až o plných 360°.

Novinkou pri tejto generácii je aj vyberateľná batéria Enduro s vylepšeným výkonom v nízkych teplotách. Výdrž kamery sa má pri miernych teplotách oproti predchádzajúcim generáciám zlepšiť až o 38 %. Poteší ale aj nabíjanie prostredníctvom USB-C.

Akčná kamera GoPro HERO11 Black bola podľa oficiálneho cenníka uvedená na trh pôvodne s cenou 599 €. Aktuálne si ju však aj v slovenských obchodoch môžete zakúpiť už za cenu od 454,99 €. Všetky aktuálne ponuky nájdete na portáli Heureka.sk:

Ak sa vám banner portálu Heureka.sk nezobrazuje správne, kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.