Reklama

Lenovo Yoga Book a Yoga 910 kúpite už aj na Slovensku! Poznáme detaily a ceny

Yoga Book
Marek Hudák
Yoga Book

Spoločnosť LENOVO uviedla na náš trh oceňovaný Yoga Book a tiež nástupcu úspešného konvertibilného notebooku Yoga 900. Poznáme ceny a dostupnosť.

Yoga Book

Yoga Book sa môže pochváliť v kategórii 2-in-1 zariadení inovatívnym dizajnom, ktorý nenájdete u konkurencii. Jednou z najväčších noviniek je nahradenie klasickej hardvérovej klávesnice za plnohodnotnú dotykovú, čo robí z novinky výnimočný produkt.

Pozrite si

Lenovo Yoga Book – hybrid s extrémnou výdržou

Vďaka haptickej, vibračnej odozve je rýchlosť písania rovnaká ako pri hardvérovej klávesnici. Softvér klávesnice disponuje funkciou korekcie preklepov, dokončovania písaného textu a učí sa návykom používateľa, čo jej umožňuje zredukovať chyby pri písaní na minimum.

V zlomku sekundy sa dokáže zmeniť na plochu citlivú na každý pohyb stylusu už 10 mm nad povrchom a okamžite digitalizovať rukou písaný text alebo skicu.

Priaznivci poznámkových blokov ich stále môžu používať s tým rozdielom, že budú písať svoje myšlienky a nápady na papier a Yoga Book ich bude v reálnom čase digitalizovať.

Vďaka štýlovému 360-stupňovému pántu s dizajnom náramkových hodiniek si tablet zložíte tak, aby ste dosiahli ideálny zorný uhol pre prácu či zábavu s maximálnym pohodlím

 

Novinka s rozmermi 256,6 x 170,8 x 9,6 mm a hmotnosťou 690 g je vybavená štvorjadrovým procesorom Intel Atom x5 s taktovacou frekvenciou 2,4 GHz, ktorému sekunduje 4 GB pamäť RAM a interné 64 GB úložisko rozšíriteľné microSD kartou do veľkosti 128 GB.

Dostatok energie zabezpečuje 8 500 mAh batéria s 15 hodinovou výdržou. V oblasti konektivity vďaka dvojkanálovému Wi-Fi a podpore 4G pripojenia, ako aj mini HDMI a micro USB portu, sa Yoga Book na cestách nestratí.

Lenovo Yoga Book v šedo-striebornom prevedení je k dispozícii už od 539 eur so systémom Android s Wi-Fi pripojením. Verzia s LTE začína na cenovke 589 eur.

Pre milovníkov operačného systému Windows spoločnosť Lenovo pripravilo taktiež dva modely. V jednotnej uhlíkovej čiernej farbe je možné zakúpiť Wi-Fi verziu od 579 eur a LTE začínajúcu na 629 eurách.

Zlaté farebné prevedenie Yoga Booku so systémom Android bude dostupné neskôr.

Yoga 910

Nový notebook Yoga 910 so skvelým dizajnom poskytuje výkonný procesor Intel Core i7, SSD disk až do veľkosti 1 TB a operačnú 16 GB pamäť RAM.

Nechýba ani čoraz viac populárnejší snímač odtlačkov prstov slúžiaci na rýchlejšie prihlásenie sa do systému.

Podanie čo najkrajších farieb má za úlohu širokouhlý 4K UHD IPS displej s minimálnymi okrajmi. O zvukovú stránku sa stará technológia Dolby Audio Premium s mikrofónmi minimalizujúcimi zvuky na pozadí.

Notebook Yoga 910 bude od decembra 2016 dostupný v zlatej champagne, platinovej striebornej a šedo striebornej farbe s operačným systémom Windows 10.

Verzia s procesorom Intel Core i5 má cenu od 1 289 eur a s procesorom Intel Core i7 je cena 1 479 eur. Zakúpiť ho môžete u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.