Reklama

Lenovo ThinkVision L2461x Wide: 23,6 palcový multitouch!

Števo Porubský

Čínska spoločnosť Lenovo na náš trh uviedla svoj najnovší multidotykový displej s uhlopriečkou 23,6 palca a samozrejme aj Full HD rozlíšením.

 Lenovo ThinkVision L2461x Wide

Pod krkolomným označením ThinkVision L2461x Wide sa ukrýva širokouhlý monitor s LED podsvietením a s dotykovou plochou s funkciou multitouch. Ide tak o najväčší dotykový displej Lenovo, ktorý si môžete dopriať aj na náš, slovenský stôl. Samozrejmosťou pri uhlopriečke 23,6 palca (59,9 cm) je Full HD rozlíšenie (1 920 x 1 080 b.). Zaujímavá je jeho celková hrúbka dosahujúca necelé dva centimetre. Výrobca sa pochválil, že novinka využíva ako jedna z mála 120 Hz MEMC technológiu zobrazovania.

 Lenovo ThinkVision L2461x Wide

K počítaču si novinku pripojíte buď klasickým VGA rozhraním alebo pomocou HDMI konektora. Okrem toho je vo výbave je aj štvorica USB portov. Nad displejom nájdete aj 2 Mpx webkameru pre IP videotelefonovanie, mikrofón (s DSP) či stereo reproduktory (2x 3W). Lenovo deklaruje, že nový model spĺňa aj štandardy ENERGY STAR 5.0 a TCO Displays 5.0 a je plne kompatibilný s OS Windows 7. Zavesiť si ho môžete aj na stenu pomocou  100mm VESA úchytu. Novinku si môžete kúpiť priamo cez on-line shop Lenova za pomerne vysokú sumu 630 €.

Foto: Lenovo

Lenovoonline.sk

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.