Reklama

Lenovo ThinkPad oslavuje 25 rokov!

Michal Spiegel

Legendárne notebooky ThinkPad oslavujú štvrťstoročné výročie. Práve táto čínska spoločnosť prezentovala nové služby pre zákazníkov v perfektnom showroome v Bratislave.

ThinkPad nie je iba profesionálny notebook, ale aj kvalitné zariadenie do každých podmienok. O ThinkPade sa hovorí, že vydrží všetko, aj preto ho možno používajú kozmonauti vo vesmíre alebo vojaci. Či už sa jedná o poliatie vodou, spadnutie či dokonca popálenie ohňom, ThinkPad je jednotkou z hľadiska odolnosti.

Firma MARSANN IT, ktorá je zlatým partnerom Lenovo, má na starosti internetový obchod LenovoOnline.sk a LenovoOnline.cz, no tiež sa stará o servisné služby, keďže kúpou zariadenia sa cesta ešte len začína.

Zdroj | Marsann IT
Pozrite si

ZNAČKY | Lenovo – od digitáliek po jednotku na trhu s počítačmi

Firma MARSANN IT oslavuje tiež svoje výročie a to 10 rokov. Aj preto si produkty Lenovo obľúbilo množstvo firemných klientov, ktorí dostanú kúpou technológie kompletný servis. Dostupnosť servisu sa dá tiež označiť za prvotriednu, keďže okrem Bratislavy sa dajú využiť servisné centrá aj v Košiciach, Banskej Bystrici a v Púchove, takže vzdialenosť skutočne nebude predstavovať problém. Nechýba služba Fix Servis, ktorá garantuje opravu zariadenia do nasledujúceho pracovného dňa.

Čo sa týka samotných ThinkPadov, Lenovo ponúka 3-ročnú záruku s opravou priamo u vás na mieste, kde sa vám zariadenie pokazí a to zadarmo. Tento tzv. Exclusive service zahŕňa aj možnosť náhradného notebooku počas servisovania, ktoré je garantované do 7 dní a tiež pri závažnej poruche výmenu zariadenia kus za kus.

Pozrite si

Nový Lenovo ThinkPad P71 ponúka dokonca aj tvorbu VR obsahu

So značkou Lenovo a legendárnou sériou ThinkPad máme už 10. ročné skúsenosti. So službou Fix Servis, garantujeme opravu zariadenia do nasledujúceho pracovného dňa. Vzťahy s našimi klientmi sú za tie roky už pomaly rodinnou záležitosťou. Napríklad ThinkPady zaprášené na nepoznanie, alebo utopené v kvapaline z autoservisnej dielne poznáme veľmi dôverne. Aj preto sa na nás zákazníci s istotou a spoľahlivosťou radi obrátia.“ dodáva František Masár, Servis manažér MARSANN IT.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.