Reklama

Lenovo prináša nové notebooky, z ktorých si vyberie každý

Zdroj | Lenovo
Viktor Šmidák
Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Čínska spoločnosť Lenovo je známa dostupnou, no pomerne kvalitnou technikou. Svojej povesti nezostala nič dlžná, teda minimálne po stránke ceny.

Lenovo nezaháľa a pre svojich fanúšikov si pripravilo hneď niekoľko nových notebookov. Ide o vynovené laptopy série IdeaPad i hráčsky kúsok z radu Legion. Nechýba aj nový Flex 2v1 hybrid.

Tri novinky, ktoré sa radia do modelového označenia IdeaPad potešia hlavne študentov. Lenovo 320S a 320 ponúknu dostatočnú výbavu za príjemnú cenu.

Pozrite si

Lenovo Moto C a Moto C Plus – dvojičky pre nenáročných

Lenovo 320 príde v troch veľkostiach, a to 14, 15 a 17 palcov. Ceny sa budú pohybovať od 300 eur vyššie v závislosti od vlastností. V najvyššej konfigurácii však používateľ dostane siedmu generáciu Intel Core i7 procesora, 16 GB pamäte RAM či 2 TB vnútorného úložiska HDD.

Zdroj | Lenovo

Druhý model s prívlastkom S príde v 14 či 15-palcovej verzii. Notebook bude mať maximálne 8 GB RAM, no za to reproduktory od Harman a podsvietenú klávesnicu, preto bude skôr vhodný na cesty.

15-palcový variant bude dostupný i s grafickou kartou NVIDIA GeForce 940MX a Full HD rozlíšením. 256 GB SSD priestoru tiež nie je na škodu. Cena začne na 499 eurách.

Zdroj | Lenovo

Najdrahším modelom je IdeaPad 720S. Ten má 13 alebo 14 palcov a zaraďuje sa do skupiny ultrabookov. Jeho cena začína na 970 dolároch a taktiež môže disponovať procesorom Intel Core i7 siedmej generácie.Nechýba 512 GB SSD, 16 GB operačnej pamäte či Full HD rozlíšenie. Ručička váhy sa zastavila na 1,5 kg.

Zdroj | Lenovo

Pre hráčov bude určená novinka Y920 zo série Legion. Má 17 palcov a Full HD rozlíšenie. Laptop podporuje VR, čomu vďačí i za grafický čip Nvidia GTX 1070 a procesoru Intel Core i7 siedmej generácie. Aj tu nájdeme 512 GB SSD a podsvietenú klávesnicu. Cena sa však vyšplhala na 2 700 dolárov.

Pozrite si

Lenovo Legion Y520 – stvorený pre hráčov

Zdroj | Lenovo

Hybrid s názvom Flex 5 tiež môže mať siedmu generáciu Core i7 procesora, 16 GB RAM aj 512 GB SSD. Pre niektoré modely bude voliteľné aj Ultra HD rozlíšenie spolu s podporou pre stylus.

Zdroj | Lenovo

 

Všetky modely by mali na trh prísť v júni, zatiaľ čo Flex 5 by mali mať prví zákazníci doma už koncom tohto mesiaca, a to za cenu 720 dolárov. Operačným systémom je samozrejme Windows 10.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.