Reklama

Lenovo predstavilo 27" tablet Yoga Home 900

Zdroj | Lenovo
TECHBOX
Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Svetoví líder v predaji, Lenovo, počítačov predstavil novinku, tablet Yoga Home 900 Portable All-in-One Desktop. Aj keď nám nie je úplne jasné, či môžeme hovoriť o tablete. keďže uhlopriečka nového zariadenia je úctyhodných 27″.

Zdroj | Lenovo

Nazvime teda túto novinku akýmsi hybridom, ktorý kombinuje výhody veľkého dotykového displeja pre domácnosť, ale stále je prenosný. Aj keď sa nedá očakávať, že by si Lenovo Yoga Home 900 brávali so sebou majitelia na cesty, využitie je skôr v tom, že zariadenie je možné jednoducho prenášať vrámci domácnosti, čomu zodpovedá aj hmotnosť necelého 1,5 kg.

Pozrite si

Lenovo YOGA 900, konvertibilný notebook s hodinkovým kĺbom

Spomínaný 27″ dotykový displej ponúka FullHD rozlíšenie, vnútri zariadenia sa ukrýva piata generácia procesuro Inter Core i7. Uživatelské rozhranie zabezpečuje Windows10. Prepojenie s okolitým svetom je možné vďaka trom USB portom a jednému portu HDMI. O prenos zvuku sa starajú dva 2,5 wattové reproduktory. Ostatné príslušenstvo ako klávesnicu či myš je možné pripojiť aj pomocou Bluetooth 4.0.

Zdroj | Lenovo

Lenovo nezabudlo ani na fanúšikov hier. a zábavy a v novom zariadení ponúka ako nadstavbu operačného systému vlastné uživatelské rozhranie s názvom Aura, ktoré ponúka viac ako 500 aplikácií.

Novinka Yoga Home 900 si môže nájsť svoje miesto v domácnostiach, kde hľadajú kompromis medzi tabletom a stolovým počítačom, respektíve notebookom. Predaj začne na konci tohto mesiaca prostredníctvom oficiálnych stránok výrobcu a uvádzacia cena bola stanovená na 1 550 dolárov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.