Reklama

Lenovo IdeaPad Z360: privítajte jar s novým farebným prevedením notebooku Lenovo

Marek Šimunek

Ak by ste radi prichádzajúcu jar privítali novým notebookom a bežné farby vám veľa nehovoria, môžete zvážiť vynovený notebook Lenovo IdeaPad Z360, ktorý prichádza v novom farebnom prevedení. To by malo osloviť najmä naše nežnejšie polovičky.

Lenovo IdeaPad Z360

Nové farebné prevedenie obľúbeného notebooku Lenovo IdeaPad Z360 by malo podľa výrobcu zaujať najmä ženy. Jemná fialová farba IdeaPad Z360 má pôsobiť uvoľňujúcim dojmom a umocňovať moderný dizajn tohto notebooku. Žeby boli podľa Lenova naše krajšie polovičky napäté a pre uvoľnenie potrebovali fialový notebook? Či tomu tak je budú musieť zhodnotiť budúce majiteľky tohto notebooku. Lenovo IdeaPad Z360 je prenosný notebook s uhlopriečkou displeja 13,3“ a rozlíšením 1 366 x 768 bodov, ktorý poháňa moderný procesor Intel Core i3-370M s taktom 2,4 GHz. Procesor je doplnený operačnou pamäťou o kapacite 4 GB. Ručička váhy tohto miláčika sa ustálila na príjemnej hodnote rovných dvoch kilogramov. Jednoduché pripojenie vám na cestách zabezpečí kombinácia Bluetooth a poslednej verzie Wi-Fi v najrýchlejšej variante „n“.

Lenovo IdeaPad Z360

Nemusíte sa obávať ani príliš rýchleho opotrebovania alebo prípadného poškodenia notebooku počas prenosu, nakoľko výrobca zakomponoval do tela IdeaPad-u Z360 kov, ktorý zvýši jeho odolnosť pri častom prenášaní. Dostatok priestoru pre vaše dáta budete mať vďaka integrovanému pevnému disku o kapacite 500 GB. Jednoduché pozeranie filmov si na IdeaPade Z360 vychutnáte vďaka funkcii OneKey Home Theater, ktorá zabezpečuje rýchlu optimalizáciu obrazu aj zvuku pre dosiahnutie čo najlepšej reprodukcie. Zdieľanie súborov medzi jednotlivými počítačmi uľahčí DirectShare od Lenova, pomocou ktorého vie užívateľ jednoducho zdielať súbory medzi počítačmi bez toho aby boli pripojené k rovnakej bezdrôtovej sieti. Nová farebná verzia notebooku Lenovo IdeaPad Z360 by sa mala na trhu objaviť v priebehu februára tohto roku za predpokladanú koncovú cenu 639,00 €.

Foto: Lenovo

Lenovoonline.sk

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.