Reklama

Lenovo IdeaPad Y900 - ovládnite bojisko s Y900

Zdroj | Lenovo
PR článok
Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Už vás unavuje stáť v úzadí a robiť backup? Chcete bojovať v prvej línii a prevalcovať všetkých protivníkov? Je čas prestať robiť kompromisy a splniť si svoj hráčsky sen s notebookom Lenovo IdeaPad Y900!

Buďte o krok vpred pred vašou konkurenciou vďaka špičkovej výbave, nechajte sa hýčkať dokonalou mechanickou klávesnicou, zažite audiovizuálny ošiaľ v podobe 17,3“ Full HD displeja a stereo JBL reproduktorov so subwooferom. S Lenovo IdeaPad Y900 máte výhru na dosah!

Zdroj | Lenovo

Pripravený na každú výzvu

Lenovo IdeaPad Y900 sa do sveta herných zážitkov rúti rýchlosťou svetla s jediným cieľom – vyhladiť každého, kto sa mu postaví do cesty.

Niektorých odstraší už len samotným ostrým dizajnom so špecifickým podsvieteným znakom „Y“ na hornom kryte notebooku a pre tých nebojácnejších si Lenovo pripravilo poriadnu nálož v podobe extrémne rýchlej šiestej generácii procesorov Intel Core i.

Tu to však nekončí, naopak, Y900 dostal do vienka ďalšiu hráčmi vysnívanú výbavu v podobe grafickej karty NVIDIA GeForce GTX 960M architektúry Maxwell so 4 GB GDDR5 pamäťou, ktorej môže sekundovať až 32 GB RAM pamäte. Ak si myslíte, že lepšie to už byť ani nemôže, tak ste na omyle.

Žiadne kompromisy vás nečakajú ani v prípade úložného priestoru. Vybrať si môžete ultrarýchly 120 GB SSD 2.5 SATA 3 disk, prípadne, ak trpíte „poruchou“ nemazania odohratých hier, tak kombinácia diskov 1 TB HDD + 8 GB SSD 2.5 SATA3 bude pre vás ako stvorená.

Lenovo IdeaPad Y900 sa už nemusíte báť žiadnej výzvy, pretože v rukách budete mať ultimátny nástroj, s ktorým ovládnete bojisko.

Zdroj | Lenovo

Bielu vlajku nebudete potrebovať

Lenovo IdeaPad Y900 prichádza v prvotriednom spracovaní. Jeho povrch pokrýva brúsený hliník, ktorý plní dve funkcie.

V prvom rade chráni displej pred možným tlakom počas prenášania v batohu, a zároveň zabraňuje nadmernému ohýbaniu 17,3“ displeja, ktorý je vybavený antireflexnou úpravou a technológiou IPS prinášajúcou živé farby a široké pozorovacie uhly.

Nielen počas nočného hrania oceníte RGB podsvietenú klávesnicu, na ktorej si dokážete navoliť individuálne zóny v 6 farbách. Ak aj napriek tomu budete mať pocit, že vám niekto dýcha na chrbát, tak nezúfajte.

So špeciálnou technológiou One-Key Turbo Boost môžete jediným dotykom pretaktovať procesor, vďaka čomu budete opäť o krok vpred pred vašimi spoluhráčmi.

Bielu vlajku nebudete musieť vyťahovať ani v prípade, že Y900 vyťažíte na maximum. Reguláciou rýchlosti ventilátora získate optimálne podmienky pre lepší výkon procesora a vaše hranie nadobudne nové dimenzie.

Zdroj | Lenovo

Preneste sa do reality s Y900

Je pravdou, že sa počas boja neoplatí zatvárať oči, no ak máte Lenovo IdeaPad Y900, tak určite nastane chvíľa, kedy neodoláte.

Okrem intenzívneho výkonu totiž Y900 ponúka aj bezkonkurenčný stereofónny zvuk, ktorý je šírený prostredníctvom dvoch 2W JBL reproduktorov a 3W subwooferom. Ak k tomu pridáte špičkovú technológiu Dolby Home Theater, tak v niektorých momentoch budete mať pocit, ako keby ste boli priamo v akcii.

V prípade, že patríte medzi milovníkov online hier a na bojisku vás poteší prítomnosť spolubojovníkov, tak určite oceníte vysokovýkonnú technológiu Killer WLAN a Bluetooth 4.0 pre ešte plynulejší herný zážitok.

Pre tých, ktorí chcú posunúť svoj herný zážitok na ešte vyšší level, Lenovo pripravilo Y gaming doplnky. 100% presnosť pri hraní obľúbenej FPS-ky zaručí Y gaming myš s 8 nastaviteľnými tlačidlami a nekĺzavá herná podložka.

Zdroj | Lenovo

Pre ešte intenzívnejší audio zážitok sú k dispozícii slúchadlá s mikrofónom a 7.1 kanálovým priestorovým zvukom. Pri presunoch na hráčske akcie si svoj Y900 môžete zbaliť do vkusného vaku so špeciálnym puzdrom na káble.

Ak ste predsa len zvyknutý na kvalitu externej klávesnice, tak určite neodoláte Y gaming klávesnici s červeným podsvietením.

Zdroj | Lenovo

Jednoznačný víťaz

Všetci herní entuziasti dávajú pri hľadaní vysnívanej hernej mašiny na prvé miesto výkon. Lenovo IdeaPad Y900 má výkonu na rozdávanie a je pripravený zdolávať aj tých najsilnejších súperov. Za cenu od 1 999 EUR sa môžete na stupeň víťazov postaviť aj vy!

www.lenovo.sk

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.