Reklama

Lenovo IdeaCentre B520: 3D all-in-one bez kompromisov

Dominik Fúsek

Dotykové ovládanie sa stále viac dostáva aj do oblasti stolných počítačov, vďaka čomu rastie popularita takzvaných all-in-one počítačov. Len tento týždeň sme videli tri novinky – dve od HP (HP TouchSmart 610 a 9300: dotykové all-in-one, ktoré sklopíte) a jednu z dielne Aceru (Acer AZ5750-F54: All-in-one za dobrú cenu?). Novinka od Lenova zaujme cenou začínajúcou tesne nad hranicou 500 €, na druhej strane plným výkonom a voliteľným 3D zobrazovaním.

Lenovo IdeaCentre B520

Lenovo IdeaCentre je počítač zabudovaný do 23-palcového monitora s Full HD rozlíšením. Displej je multidotykový, výrobca navyše siahol po technológii Projected Capacitive Touch, ktorá by mala byť oproti klasickej kapacitnej ešte presnejšia. Zaujímavosťou je, že Lenovo na želanie B520-tku vybavuje 3D displejom a technológiou NVIDIA 3D Vision. Rovnako zaujímavé sú ale aj ostatné parametre novinky. Vybavená môže byť procesorom Intel Core i5/i7 druhej generácie (Intel predstavil 29 nových Core i procesorov!), ktoré bude dátami zásobovať operačná pamäť o veľkosti maximálne 16 GB.

Lenovo IdeaCentre B520

IdeaCentre B520 nesklame ani ďalšími vlastnosťami. Na výber budete mať maximálne 2 TB hardisk, spolu s voliteľným 32 GB SSD. Výkonný počítač si poradí aj s Blu-ray diskami, mechanika je takisto na želanie, podobne ako TV tuner. Multimediálne nadanie využijete aj vďaka technológii Dolby Surround Sound. Zaujímavá je aj cena, ktorá samozrejme závisí od konfigurácie. V prepočte 530 € za základný model je veľmi príjemná suma, na americkom trhu sa má novinka objaviť v júni.

Lenovo IdeaCentre B520

Foto: Lenovo

Lenovoonline.sk

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.