Reklama

Lenovo IdeaCentre B310: Multimediálny prírastok do rodiny all-in-one

Marek Šimunek

Všestranné počítače od Lenova s označením IdeaCentre sú pre väčšinu z nás už pomerne známe. Tentokrát však namiesto slabších procesorov, na aké sme zvyknutý z netbookov Lenovo do nového modelu B310 integrovalo výkonnejšie procesory Intel Core i3, i5 a i7, ktoré sú zabalené do elegantného dizajnu 21,5” all-in-one počítača Lenovo IdeaCentre B310.

Lenovo IdeaCentre B310

Počítač už dávno nie je len pracovnou stanicou ale aj elegantným doplnkom domácnosti a kancelárie. All-in-one počítače plnia obe úlohy so cťou. Inak tomu nie je ani v prípade najnovšieho modelu Lenovo Idea Centre B310. Do dizajnovo prepracovaného tela monitoru s uhlopriečkou 21,5” a Full HD rozlíšením 1 920 x 1 080 bodov Lenovo konečne zabudovalo výkonnejšie procesory Intel Core i3, i5 a i7, ktoré počítaču zabezpečia dostatok výkonu pre bežnú prácu, multimediálne aplikácie ale aj hranie hier. Operačný systém Microsoft Windows 7 Premium bude mať k dispozícii okrem nových až 3,3 krát rýchlejších procesorov 4 GB operačnej pamäte v spojení s úctyhodným 1 TB pevným diskom. Ako sa na poriadny all-in-one počítač patrí nesmie ani v prípade B310 chýbať ovládanie dotykom, ktoré má na starosti panel NaturalTouch spolu so širokou škálou aplikácii optimalizovaných pre dotykové ovládanie ako napríklad Touch Games, PowerCinema, VeriGesture a AutoCollage.

Lenovo IdeaCentre B310

Lenovu IdeaCentre B310 samozrejme nebude chýbať ani základná výbava ako Wi-Fi b/g/n a Bluetooth modul, rovnako v ňom nájdeme aj čítačku pamäťových kariet, USB 2.0 alebo rýchlejší FireWire. Súčasťou balenia je aj bezdrôtová Bluetooth klávesnica a myš. Inovovaná webkamera má lepšiu citlivosť a vyššie rozlíšenie, čím ponúkne krajší a ostrejší obraz za všetkých podmienok. Pre pohodlnejšie používanie sú počítače IdeaCentre B310 vybavené softvérom pre automatickú reguláciu podsvietenia displeja na základe okolitého svetla a technológiou Lenovo Eye Distance System, ktorá upozorní užívateľa ak sa príliš priblíži k displeju. O dokonalú zálohu a obnovu vašich dát sa bude starať Lenovo Rescue System, ktorý stlačením jednej klávesy dokáže rýchlo obnoviť počítač zo zálohy alebo ho vrátiť do výrobných nastavení. Elegantný počítač Lenovo IdeaCentre B310 si môžete zakúpiť za odporúčanú cenu 1 089 €.

Foto: Lenovo

Lenovoonline.sk

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.