Reklama

Lenovo Golden Warrior A8 je bojovník s ôsmimi jadrami a super cenou

Marek Šimunek

Zlatý bojovník, to je presný názov tohto zázraku, ktorý si pre nás spoločnosť Lenovo pripravila. Lenovo Golden Warrion A8 bude smartfónom, ktorý zaujme najmä svojim čipsetom MediaTek MT6592, ktorý disponuje až ôsmymi jadrami! Okrem toho ponúkne A8 aj 2 GB RAM a integrovanú pamäť s kapacitou 16 GB. Vďaka modemu MediaTek MT6290 sa môže novinka pochváliť aj podporou LTE do rýchlosti 150 Mbit/s.

Lenovo Golden Warrior A8

Prostredie operačného systému Android  4.4.2, ktorý bude obohatený o vlastnú grafickú nadstavbu Lenovo Vibe UI 2.0, sa bude zobrazovať na 5“ displeji s HD (720p) rozlíšením. Škoda, určite by sa mu hodilo aspoň Full HD. Dvojica fotoaparátov v prípade novinky bude predstavovať 13 Mpx hlavný fotoaparát s duálnym LED bleskom a 5 Mpx webkameru. Nové Lenovo Golden Warrior A8 bude okrem zlatej farby dostupné aj v čiernej, bielej a ružovej.

Lenovo Golden Warrior A8

Čo by malo zavážiť najviac bude určite cena. A8 sa totiž na domácom čínskom trhu bude predávať za sumu na úrovni 100 eur. Bohužiaľ nie je známe, či sa ho dočkáme aj na našom trhu a ak áno, aká bude jeho cena.

Foto: cnmo.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.