Reklama

LEGO Technic Mercedes-Benz Zetros 4x4 teraz kúpite o 20% lacnejšie!

Roman Calík

Len nedávno sme testovali model Technic s diaľkovým ovládaním CONTROL+ pomocou aplikácie, ktorý má ozajstnú uzávierku diferenciálu a zaujme pohonom 4×4. Trial Truck Mercedes-Benz Zetros 4×4 teraz viete kúpiť o 20% lacnejšie, práve cena bola jednou z nevýhod modelu.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Krabica modelu 42129 je obrovská a pútavá. Balenie prezrádza, že si poskladáte veľký model vyslovene vhodný do terénu. V zadnej časti zistíte, čo všetko viete ovládať aj otvárať.

My sme si model v redakcii postavili a prekvapilo nás množstvo detailov. Najväčšou výhodou je ovládanie cez aplikáciu vrátane uzávierky diferenciálu. Pozrite si našu podrobnú recenziu zo skladania modelu, kde nájdete aj naše dojmy z jazdy.

Pozrite si

LEGO Technic 42129 Mercedes-Benz Zetros 4×4 má aj uzávierku diferenciálu!

Jednou z najväčších nevýhod stavebnice LEGO Technic 42129 bola podľa nás i cena na úrovni až 299,99 eur. A práve tu môžete teraz ušetriť až desiatky eur. Model totiž viete kúpiť aj o 20% lacnejšie.

TIP: Pozrite si priebeh skladania aj cez naše stories na Instagrame TECHBOX.sk

Našli sme ho vo viacerých obchodoch na stránke Heureka.sk za cenu od 229,90 €, čo je v tomto konkrétnom prípade zľava na úrovni 23,3%. V známom hračkárstve Pompo.sk model kúpite za 235,25 € čo je stále viac ako 21% úspora. Idete do toho?

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.