Reklama

LEGO Technic 42115 Lamborghini Sián FKP 37 je teraz vo výraznej zľave!

Roman Calík

Rozmýšľate nad skvelým darčekom pod stromček? Milovníka áut, špeciálne superšportov, zaručene poteší obrovská stavebnica Lamborghini Sián FKP 37 z kociek LEGO. Teraz ju kúpite výrazne lacnejšie.

V redakcii sme si posledný model série superšportov v mierke 1:8 – LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37 už poskladali. Cena tejto stavebnice z 3 696 dielikov však nie je najnižšia. Bežne ju kúpite za 379,99 €. My sme ho však našli lacnejšie.

Čo vás zaručene poteší je nádherné balenie. Tak ako sa na exkluzívnu stavebnicu a superšport patrí. Krabica pripomína zadnú časť modelu, ktorý je v nádhernej limetkovo zelenej farbe. Len pre predstavu, mierka 1:8 vám zaručí model vo veľkosi až 60 centimetrov na dĺžku. Je to skutočne obrovský a extrémne detailne spracovaný model.

Pozrite si

LEGO Technic 42115 Lamborghini Sián FKP 37 – Keď musíš nájsť miesto v „garáži“

Skladanie vás bude baviť. Tešte sa na 8-stupňovú sekvenčnú prevodovku, pohyblivý zadný spojler, otváraciu prednú a zadnú kapotu, pričom vrcholom sú dvere otvárateľné tak ako v prípade originálu – dohora. Toto je jednoducho kus auta, ktorý bude zdobiť akýkoľvek priestor, vydaril sa.

A ako dlho sa zabavíte? Nám trvalo poskladanie modelu 11 hodín aj 8 minút. Nevieme sa pritom na Sián vynadívať. Pôsobí výrazne sviežo, moderne, športovo, jednoducho je to nádherný model, ktorý si zamilujete.

A teraz tá cena. Aktuálne si tento zberateľský skvost z kociek LEGO môžete kúpiť už od 279 eur. To je o celých 100 eur menej ako je bežná cena, v percentách tak toto LEGO kúpite o 26% výhodnejšie. Tak čo, ukecali sme vás na darček pod stromček?

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.