Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

LEGO Bricktales - nová LEGO hra, tentokrát rozvíjajúca vašu fantáziu

LEGO Bricktales - nová LEGO hra, tentokrát rozvíjajúca vašu fantáziu
Zdroj | LEGO
Michal Spiegel
LEGO Bricktales - nová LEGO hra, tentokrát rozvíjajúca vašu fantáziu
Zdroj | LEGO
Zdroj | LEGO

LEGO hry máme väčšinou spojené s licencovanými filmovými značkami ako napríklad Harry Potter či Star Wars. LEGO Bricktales bude úplne iný štýl, ktorý sa viac zameria na kreatívnu stránku najznámejšej stavebnice sveta.

Pozrite si

Vrátite sa do budúcnosti s DeLoreanom z kociek LEGO? Takto vyzerá!

Hra LEGO Bricktales je vo vývoji už dva roky a mala by vyjsť ešte tento rok. Za hrou stojí okrem spoločnosti LEGO Group, aj štúdio Thunderful a Clockstone.

LEGO Bricktales nás zavedie do rôznych svetov, ktoré sú kompletne postavené z Lega a v ktorých si budete musieť pomocou kreatívneho stavania dopomôcť, aby ste prešli jednotlivé úrovne. Nebudú chýbať rôzne hádanky. Na postavenie konkrétneho riešenia budete mať obmedzený počet súčiastok a budete stavať podobne ako pri skutočnom Legu len bez jasne daného plánu.

Svety budú prezentované formou diorám, kde budú pomoc potrebovať rôzne postavy. Zároveň si budete prechádzaním jednotlivých levelov odomykať ďalšie schopnosti. Postaviť budete mať od mostov, ktoré vás dostanú do ďalších častí až po komplikovanejšie dopravné prostriedky.

Presný dátum vydania či podporované platformy zatiaľ oznámené neboli. LEGO Bricktales ponúkne kreatívne možnosti pre deti aj dospelých a využije hlavnú myšlienku dômyselného skladania stavebnice a vytváranie niečoho nového.