Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

LEGO BMW M 1000 R - Ako vyzerá najväčšia motorka z dielne LEGO Technic?

LEGO BMW M 1000 R - Ako vyzerá najväčšia motorka z dielne LEGO Technic?
Tomáš Šmidák
LEGO BMW M 1000 R - Ako vyzerá najväčšia motorka z dielne LEGO Technic?

LEGO sety z dielne Technic patria medzi tie vôbec najobľúbenejšie a najprepracovanejšie. V prípade auto-moto modelov v nich totiž nájdete okrem identického exteriérového dizajnu s reálnym modelom aj funkčné mechanické časti ako napríklad motor či prevodovku.

Inak tomu nie je ani v prípade setu LEGO Technic BMW M 1000 R. Ten vznikol v úzkej spolupráci s nemeckým výrobcom prémiových automobilov a motoriek a je to vidno. Navyše ide o zatiaľ najväčší model motorky z tejto legendárnej série.

Obsah pokračuje pod reklamou

LEGO set Technic BMW M 1000 R sa skladá z 1920 dielikov a je v mierke 1:5, čo z neho robí zatiaľ najväčší model motorky zo série LEGO Technic. Okrem ikonického dizajnu s kombináciou bielej, červenej a modrej farby prináša so sebou aj 3-stupňovú prevodovku, 4-valcový motor a tiež funkčné odpruženie.

Vďaka prepracovaným dielikom budete môcť nazrieť priamo „pod kapotu“ modelu a naživo vidieť inžinierske rozhodnutia, ktoré boli pri jeho konštruovaní uskutočnené. V balení potom nájdete okrem pretekárskeho stojanu aj výstavný stojan s plaketou, ktorý určite poteší každého zberateľa.

Pozrite sa spoločne s nami na balenie, stavbu aj detaily LEGO setu Technic BMW M 1000 R v našom najnovšom videu na kanáli TECHBOX.sk: