Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Legendárne OPPO vstupuje na slovenský trh, toto sú jeho debutové produkty

Legendárne OPPO vstupuje na slovenský trh, toto sú jeho debutové produkty
Zdroj | OPPO
Stanislav Vinc
Legendárne OPPO vstupuje na slovenský trh, toto sú jeho debutové produkty
Zdroj | OPPO
Zdroj | OPPO

O nových produktoch a technológiách od spoločnosti OPPO píšeme pravidelne, no len máloktorá z týchto noviniek bola aj reálne dostupná na našom trhu. To sa od dnešného dňa mení, OPPO totiž vstupuje na náš trh a hneď na úvod sem prináša aj prvé smartfóny a bezdrôtové slúchadlá, ktoré majú čím zaujať.

Smartfóny a ďalšie mobilné produkty značky OPPO si už nebude potrebné zháňať zo zahraničia a u neoficiálnych predajcov. Od 1. júla 2021 ich totiž budete môcť nájsť nielen v ponuke predajcov Alza.sk, Mall.sk, Nay.sk, Planeo Elektro a Datart.sk, ale aj v ponuke slovenských operátorov O2, Orange a Telekom, kde by mali byť dostupné aj klasicky so zľavou v spojení s paušálom.

Zdroj | OPPO

Ako prvú na Slovensko spoločnosť prinesie sériu smartfónov Reno5, konkrétne modely OPPO Reno5 5G a Reno5 Z, ktoré doplnia true wireless slúchadlá Enco Air a Enco Buds. Smartfóny budú u nás dostupné s celou paletou služieb Google a zabezpečený bude na našom trhu samozrejme aj (po)záručný servis.

Pozrite si

Nový vlajkový čipset Snapdragon 888+ 5G je tu, čo prináša?

Takpovediac vlajkovou loďou v rámci aktuálnej ponuky bude model OPPO Reno5 5G vybavený 6,44“ AMOLED displejom s 90 Hz obnovovacou frekvenciou a s integrovaným snímačom odtlačkov, čipsetom Snapdragon 765G (8+128 GB) a rýchlym nabíjaním SuperVOOC 2.0 s výkonom až 65 W. Na Slovensko mieri s cenou od 449 eur.

Zdroj | OPPO

Spoločnosť mu v ponuke bude robiť sériová dvojička OPPO Reno5 Z vybavená 6,43“ AMOLED displejom s obnovovacou frekvenciou 60 Hz a integrovaným odtlačkom prstov, čipsetom MediaTek Dimensity 800U 5G (8+128 GB) a rýchlym nabíjaním VOOC 4.0 s výkonom do 30 W. Na Slovensku bude tento model dostupný za cenu od 359 eur.

Zdroj | OPPO

Spolu so smartfónmi do predaja mieria aj spomínané true wireless slúchadlá Enco Air a Enco Buds. Špecialitou prvých menovaných slúchadiel je okrem technológie potlačenia sumu počas hovorov aj rýchle nabíjanie. Na zabezpečenie ďalších 8 hodín počúvania ich stačí nabíjať iba 10 minút. Celkovo aj s nabíjacou krabičkou vydržia až 24 hodín. V predaji sú za 79 eur.

Zdroj | OPPO

Slúchadlá Enco Buds sa vyznačujú najmä odolnosťou voči vode a prachu podľa certifikácie IP54, vhodné sú teda aj na šport. Behom 15 minút sa Enco Buds dokážu nabiť na ďalších 6 hodín počúvania a spolu s obalom vydržia na jedno nabitie až 24 hodín. Nechýba im ani potlačenie sumu pri hovoroch a dotykové ovládanie. V predaji sú na našom trhu za 49 eur.

Zdroj | OPPO