Reklama

Legendárne GoPro Hero8 môže byť vaše so zľavou 111 eur!

Zdroj | GoPro
Richard Pliešovský
Zdroj | GoPro
Zdroj | GoPro

Najznámejšia spoločnosť vyrábajúca akčné kamery, GoPro, predstavila model GoPro Hero8 Black Edition v roku 2019. Dodnes patrí medzi to najlepšie, čo si môžete kúpiť. Ak chcete zaznamenať vaše letné dobrodružstvá, ste na správnom mieste. Kamerku môžete mať so zľavou 25,4 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Zdroj | GoPro

GoPro Hero8 Black má na spodnej strane dve vyklápacie nožičky, ktorými kameru pripevníte k stojanu či držiaku. Spoločnosť prepracovala vstavané mikrofóny, ktorý dokážu lepšie potláčať šum z vetra. Ďalšou podstatnou novinkou je možnosť priamo na kameru pripojiť výklopný displej, mikrofón alebo vodotesné LED svetlo.

Ôsma generácia je vybavená 12 Mpx snímačom, ktorý ponúka verné farby a lepší dynamický kontrast v 4K rozlíšení, takže rýchle prechody zo svetla do tmy či naopak nebudú žiadnym problémom. Funkcia Timelapse funguje vynikajúco aj za zhoršených svetelných podmienok.

Technológia HyperSmooth 2.0 sa postará o výbornú stabilizáciu obrazu, prebieha na niekoľkých úrovniach a ponúka revolučnú funkciu vyrovnávania podľa horizontu.

Zdroj | GoPro

Poteší možnosť voliť medzi štvoricou digitálnych šošoviek a to SuperView so 16 milimeterami, širokou s rozsahom 16 – 34 milimetrov, Linear s rozsahom 19 – 39 milimetrov a 27 milimetrovou šošovkou. V novinke nechýba nočný časozberný režim, Life Photos, niečo podobné ako poznáme z iPhonov, a vylepšené fotografie vďaka SuperPhoto a HDR.

Legendárna akčná kamera GoPro Hero8 Black Edition sa bežne predáva za 441 eur. Teraz si ju viete kúpiť už od 329 eur, čo je zľava vo výške 25,4 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.