Reklama

Legenda Solo od Beats prichádza vo svojej druhej generácii

Marek Šimunek

Beats Audio oznámilo uvedenie najnovšieho prírastku do portfólia svojich slúchadiel. Pôvodné slúchadlá Beat Solo sa stali veľmi populárnymi a tak sa ich druhá generácia bude snažiť pokračovať v ich slávnej kariére. To, akej popularite sa séria Solo tešila svedčí aj údaj, že minulý rok Beats predalo každé štyri minúty slúchadlá série Solo!

Beats Solo 2

Samozrejme Beats Solo 2 sa dočkali zmeny dizajnu, ale aj napriek tomu je hneď na prvý pohľad jasné, kto tieto slúchadlá vyrába. Solo 2 by sa mali pochváliť veľmi dobrým spracovaním, ktoré by im malo prepožičať aj dlhú životnosť. Chýbať ani nebudú rôzne farebné verzie. Okrem bielych a budú Solo 2 dostupné aj v šedej, rúžovej a modrej farbe. Chýbať nebude ani špeciálna červená (Product RED) edícia.

Oproti prvej verzii by mali Solo 2 poskytnúť okrem minimálnych zmien v dizajne aj dynamickejšie a širšie zvukové spektrum. Prvé Solo boli totiž pomerne často kritizované práve za prehnane basové podanie akejkoľvek hudby. Na americkom trhu sa bude ich cena pohybovať na úrovni 199,95 USD, takže približne rovnakú cenu môžeme očakávať aj na našom trhu.

Beats Solo 2

Foto: Beats

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.