Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Lazertouch vám sprístupní realitu z futuristických filmov

Lazertouch vám sprístupní realitu z futuristických filmov
Zdroj | YouTube
Marek Hudák
Lazertouch vám sprístupní realitu z futuristických filmov
Zdroj | YouTube
Zdroj | YouTube

Stránky ako KickStarter alebo Indiegogo patria medzi portály, kde nájdete množstvo zaujímavých projektov, ktorých podporením získate niečo na oplátku. Jedným z nich je aj Lazertouch Mini Projector.

Na prvý pohľad malý projektor dokáže prekvapiť vo veľkej miere. Predovšetkým vďaka svojej technológii vie vytvoriť dotykovú plochu známu z futuristických filmov na ľubovoľnom povrchu. Samozrejme s touto funkciou prichádza množstvo výhod uplatniteľných v praxi.

Autori uvádzajú na stránke projektu širokú paletu využitia, od pracovného cez školské až po domáce prostredie. Z dôvodu šetrenia zraku sa ukazuje novinka ako adekvátna náhrada klasického tabletu. 

Prostredníctvom systému Android 4.4 je možné používať Lazertouch práve ako spomínaný tablet, ktorý podporuje premietanie 4K a zároveň 3D videa až do vzdialenosti 7 metrov.

Z pohľadu konektivity tvorcovia nezabudli na širokú ponuku podporovaných portov. Po

Predpokladá sa, že najpoužívanejším bude klasický HDMI port a USB konektor. Zapojiť je však možné aj externé reproduktory či slúchadlá. V prípade nutnosti rozšírenia 32 GB pamäte je model osadený portom na Micro SD karty.

Pozrite si

BenQ W2000w – bezdrôtový Full HD projektor s Rec.709

Zdroj | Indiegogo

Bezdrôtová komunikácia je zabezpečená prostredníctvom WiFi alebo Bluetooth 4.0. O výdrž na cestách sa stará 13 600 mAh batéria, ktorá dodáva energiu štvorjadrovému procesoru s frekvenciou 1,2 Ghz a 2 GB pamäti RAM.

Zdroj | Indiegogo

Model vďaka zrkadlu s otočným kĺbom umožňuje presné nastavenie smeru premietania, čím používateľom výrazne ušetrí čas. Lazertouch vytvorí svojím luxusným dizajnom dojem profesionality a súčasne zvýši hodnotu prednášky či rokovania.

Podporiť a zároveň získať status „Super Early Bird“ môžete zaslaním 450 dolárov priamo cez Indiegogo. Obdržíte tak balíček obsahujúci potrebné príslušenstvo na každodenné používanie.

Zdroj