Reklama

Lazertouch vám sprístupní realitu z futuristických filmov

Zdroj | YouTube
Marek Hudák
Zdroj | YouTube
Zdroj | YouTube

Stránky ako KickStarter alebo Indiegogo patria medzi portály, kde nájdete množstvo zaujímavých projektov, ktorých podporením získate niečo na oplátku. Jedným z nich je aj Lazertouch Mini Projector.

Na prvý pohľad malý projektor dokáže prekvapiť vo veľkej miere. Predovšetkým vďaka svojej technológii vie vytvoriť dotykovú plochu známu z futuristických filmov na ľubovoľnom povrchu. Samozrejme s touto funkciou prichádza množstvo výhod uplatniteľných v praxi.

Autori uvádzajú na stránke projektu širokú paletu využitia, od pracovného cez školské až po domáce prostredie. Z dôvodu šetrenia zraku sa ukazuje novinka ako adekvátna náhrada klasického tabletu. 

Prostredníctvom systému Android 4.4 je možné používať Lazertouch práve ako spomínaný tablet, ktorý podporuje premietanie 4K a zároveň 3D videa až do vzdialenosti 7 metrov.

Z pohľadu konektivity tvorcovia nezabudli na širokú ponuku podporovaných portov. Po

Predpokladá sa, že najpoužívanejším bude klasický HDMI port a USB konektor. Zapojiť je však možné aj externé reproduktory či slúchadlá. V prípade nutnosti rozšírenia 32 GB pamäte je model osadený portom na Micro SD karty.

Pozrite si

BenQ W2000w – bezdrôtový Full HD projektor s Rec.709

Zdroj | Indiegogo

Bezdrôtová komunikácia je zabezpečená prostredníctvom WiFi alebo Bluetooth 4.0. O výdrž na cestách sa stará 13 600 mAh batéria, ktorá dodáva energiu štvorjadrovému procesoru s frekvenciou 1,2 Ghz a 2 GB pamäti RAM.

Zdroj | Indiegogo

Model vďaka zrkadlu s otočným kĺbom umožňuje presné nastavenie smeru premietania, čím používateľom výrazne ušetrí čas. Lazertouch vytvorí svojím luxusným dizajnom dojem profesionality a súčasne zvýši hodnotu prednášky či rokovania.

Podporiť a zároveň získať status „Super Early Bird“ môžete zaslaním 450 dolárov priamo cez Indiegogo. Obdržíte tak balíček obsahujúci potrebné príslušenstvo na každodenné používanie.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.