Reklama

Kvalitnejší zvuk z tabletu? Logitech má riešenie

Dominik Fúsek

Kvalitná audio reprodukcia nepatrí medzi najväčšie priority výrobcov smartfónov, čo v tabletoch platí dvojnásobne, hoci niektorí výrobcovia začínajú myslieť aj na hudobnú výbavu (Nové smartfóny HTC budú vybavené kvalitnejším zvukom). Kúpa kvalitnejšieho audio príslušenstva sa tak pre náročnejšieho fanúšika hudby stáva povinnosťou. Našťastie aj tu už existuje široké portfólio produktov a je z čoho vyberať. Posledný prírastok vyšiel z dielne Logitechu.

Logitech Tablet Speaker

Na rozdiel od všeobecne obľúbenejších bezdrôtových Bluetooth reproduktorov však výrobca svoj Tablet Speaker vybavil káblom. Konkrétne štandardným 3,5 mm Jackom. Jeho použitie je viac než logické – reproduktor sa totiž počas svojho fungovania od tabletu nikdy nevzdiali, ba dokonca sa ho ani nepustí. Zariadenie je totiž vybavené úchytkami, vďaka ktorým ho pohodlne nasuniete na rám displeja. Zvoliť si samozrejme môžete horizontálnu i vertikálnu polohu.

Logitech Tablet Speaker

Reproduktor vďaka svojej konštrukcii plní aj funkciu stojanu, čo je veľká výhoda nielen pri sledovaní filmov, ale aj pri písaní na virtuálnej klávesnici či pri akomkoľvek inom využití. Reproduktor má vlastnú batériu s výdržou až 8 hodín, dobíjať ju môžete prostredníctvom microUSB portu. Ak ste šťastným majiteľom tabletu s Androidom Honeycomb a USB portom, môžete zariadenie nabíjať aj počas používania. Paradoxne, o zvukových kvalitách novinky nevieme vôbec nič. Na trhu sa má objaviť už v septembri za cenu 40 €.

Logitech Tablet Speaker

Zdroj a foto: engadget.com, geeky-gadgets.com, hitechreview.com

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.