Reklama

Kvalitné bezdrôtové slúchadlá JBL Tour One sú teraz o 33 % lacnejšie

Zdroj | JBL
Michal Sobek
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Určite poznáte spoločnosť JBL, ktorá produkuje kvalitné audio príslušenstvo. Jedným z takýchto kúskov sú aj bezdrôtové slúchadlá JBL Tour One, ktoré môžu byť vaše až o tretinu lacnejšie.

Dizajnovo ide o jednoduché slúchadlá na hlavu, ktoré na bokoch zdobí strieborný prvok, čo im dodáva originalitu. Nechýba ani vkusné logo spoločnosti. Celková hmotnosť konštrukcie je 268 gramov.

JBL nenechalo po zvukovej stránke nič na náhodu a nasadila 40-milimetrové dynamické meniče. Zvuk JBL Pro Sound s bohatými basami je teraz doplnený aj o certifikáciu Hi-Res Audio. Ďalšie zvukové veci pomocou ekvalizéra si viete nastaviť v mobilnej aplikácii JBL Headphones.

Obsah pokračuje pod reklamou

Vo vlajkových slúchadlách nemôže chýbať ani funkcia potlačenia okolitých ruchov (ANC). Opakom je ambientný režim, kedy sa aktivujú mikrofóny na slúchadlách. Pripojiť ich k zariadeniu môžete pomocou technológie Bluetooth 5.0 s dosahom 10 metrov alebo klasicky audio káblom.

Na spodnej strane slúchadiel sa nachádzajú ovládacie prvky ako zapnutie, ovládanie hlasitosti alebo aktivácia ANC režimu. Nechýba ani podpora pre aktiváciu hlasových asistentov. O výdrž sa postará vstavaná batéria s kapacitou 920 mAh. Vďaka nej by mali byť slúchadlá schopné hrať až 50 hodín vkuse s vypnutým ANC. S ním sa stále môžete spoľahnúť na polovičnú výdrž.

Ak sa vybijú, môžete použiť audio kábel alebo ich nabiť pomocou USB-C konektora, čo potrvá okolo dvoch hodín. V balení sa okrem slúchadiel nachádza aj USB-C kábel, praktické prepravné puzdro, audio kábel a adaptér do lietadla.

Zdroj | JBL

Slúchadlá JBL Tour One sa bežne predávajú za 299,99 eur, pretože ide o naozaj kvalitný bezdrôtový model. Teraz ich však viete kúpiť už za 199,99 eur, čo je úspora 100 eur alebo aj 33,3 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.