Reklama

Kuki - nová telka cez internet s 134 televíziami aj s 4K Ultra HD

Zdroj | Kuki
Števo Porubský
Zdroj | Kuki
Zdroj | Kuki

Na Slovensku sa objavila česká on-line televízia Kuki. Za cenu od 8,90 do 16,90 € ponúka určitú ponuku kanálov, z ktorých polovicu si viete namiešať podľa vlastného výberu. To je šikovné. Navyše je bez viazanosti.

Zdroj | Kuki

Hoci je na výber 134 programov, v balíkoch ich nájdete 60, resp 30 staníc. V prom prípade ide o balík „Kuki veľká“. Za ten mesačne zaplatíte 16,90 €. Okrem 30 pevne daných programov si k nim môžete namixovať 30 ďalších programov z ponuky 104 kanálov. Ktoré kanály sú fixné ale Kuki nešpecifikuje ani na svojom webe.

V druhom prípade ide o „Kuki malá“. Tento balík za 8,90 € mesačne obsahuje 15 pevne daných staníc a 15 podľa vlastného výberu. Programy majú byť v HD kvalite, no Kuki má aj jeden 4K UHD testovací kanál – NASA TV.

Zdroj | Kuki

Nebola by to on-line telka bez archívu. Kuki má minimálne 48-hodinový archív, pri vybraných staniciach je aj 7-dňový. Ktoré to sú ale Kuki nešpecifikuje. K dispozícii je aj možnosť nahrávania programov. Uložiť si môžete do 10 hodín záznamu na 7 dní.

Ako príplatkové balíčky bude možné ale využiť „Kuki Nahrávam 50″ a „Kuki Nahrávam 100″, ktoré rozšíria možnosti nahrávania na 50, resp. 100 hodín na 3 mesiace. Kuki obsahuje aj archív seriálov a nechýba ani možnosť pozrieť si film z databázy. Za jeden titul zaplatíte 2 € s platnosťou na 48 hodín. Niektoré filmy sú však aj bez poplatku. K dispozícii je ale len minimum filmov.

Zdroj | Kuki

Keďže ide o on-line službu, telku môžete pozerať kdekoľvek, kde máte internet. Na jedno konto je možné prihlásiť 1 televízor a maximálne 5 mobilných zariadení. Všetko sa rieši cez on-line rozhranie. Ak ale chcete pripojiť telku, potrebujete televízor s OS Tizen (Samsung) alebo Android TV. Výber sa teda zužuje.

K predaji má byť aj vlastný set-top-box za 69 €. Kuki si môžete vyskúšať na 14 dní bez poplatku, no len so 6 kanálmi.

Zdroj | Kuki
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.