Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Kuberg Ranger - unikátna elektrická motorka do ťažkého terénu

Kuberg Ranger - unikátna elektrická motorka do ťažkého terénu
Zdroj | Indiegogo
Michal Spiegel
Kuberg Ranger - unikátna elektrická motorka do ťažkého terénu
Zdroj | Indiegogo
Zdroj | Indiegogo

Existujú elektrické motorky na všetky možné terény. Novina Kuberg Ranger, ktorá sa snaží zaujať na Indiegogo, ponúka kombináciu skútra a terénnej motorky.

Vďaka sedadlu, ktoré sa dá transformovať, umožňuje motorka dva režimy jazdy – ako na skútri a ako na motokrosovej motorke. Sedadlo sa vysúva pomocou tlačidla na riadidlách podobne ako pri bicykloch s teleskopickou sedlovkou.

Pozrite si

Silence S02 LS – elektrická motorka ideálna na zdieľanie

Motorka ponúka maximálnu rýchlosť 80 kilometrov za hodinu a dojazd 95 kilometrov pri režime Eco. Pri maximálnom režime by motorka mala bez problémov prejsť 75 minút. Vzdialenosť na kilometre výrobca neuviedol. Lákavá je aj celková hmotnosť motorky, ktorá je iba 50 kilogramov.

Aktuálny status batérie je zobrazený na displeji priamo na motorke. K unikátnej motorke Kuberg Ranger si môžete dokúpiť výbavu v podobe LED svetiel či dvojitú batériu, ktorá predĺži maximálny dojazd. Zaujímavou voľbou je aj zadný trajler na prevoz objektov do hmotnosti 30 kilogramov. Takáto možnosť sa ideálne hodí pri kempovaní, kedy si na trajler viete nabaliť turistickú výstroj.

Zdroj | Indiegogo
Pozrite si

Delfast Top 3.0 – pokračovanie elektrickej motorky so slušným dojazdom

Pokiaľ vás motorka Kuberg Ranger zaujala, kúpiť sa dá za zvýhodnenú cenu 3 919 € cez stránku Indiegogo. Finálna cena by mala byť 7 544 dolárov, čo je približne 6 500 € s plánovaným dodaním v novembri 2020. Táto cena je za verziu Race s 14 kW výkonom. Na výber tiež je slabšia 8 kW verzia za zvýhodnenú cenu 3 448 € či verzia Adventure za 4 307 €, ktorá ponúka trajler a výkon 14 kW.

Cena motorky Keberg Ranger rozhodenie nie je nízka, no pre nadšencov terénnych motocyklov či skútrov ide o zaujímavú ponuku, ktorá kombinuje dve rôzne motorky.

Zdroj