Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ktorý je Mobilný operátor roka 2010?

Ktorý je Mobilný operátor roka 2010?
Števo Porubský
Ktorý je Mobilný operátor roka 2010?

S koncom roka 2010 sa ukončila súťažná anketa Mobilný operátor roka. Aj vy ste mohli rozhodnúť o tom, kto sa ním stane a navyše ste mohli vyhrať jeden z troch Android smartfónov HTC Wildfire!

MOR 2010 logo 

Počas celého roka 2010 ste mali možnosť hlasovať na web stránke www.mobilnyoperatorroka.sk za mobilného operátora, o ktorom si myslíte, že si zaslúži titul Mobilný operátor roka 2010. Môžete byť spokojní s jeho službami, aktuálnou ponukou, kvalitou siete, potešil vás predajca, infolinka operátora, faktúra… je skutočne len na vás, ktorému operátorovi ste prejavili svoje sympatie a dali mu svoj hlas.

 HTC Wildfire

Zo všetkých hlasujúcich v ankete Mobilný operátor roka 2010 vylosujeme až troch šťastlivcov, ktorí získajú štýlový android smartfón HTC Wildfire, ktorý do súťaže venovala spoločnosť HTC. Ďalších troch potešíme ročným predplatným časopisu BCMOBIL & TECHBOX na rok 2011.

Obalky B&T

HLASUJTE VIACKRÁT!

Viete, že za svojho mobilného operátora ste mohli hlasovať aj viackrát, t.j. za každý mesiac v roku? Čím viac hlasov počas roka ste odovzdali operátorovi, o ktorom si myslíte, že si v danom mesiaci zaslúži váš hlas, tým väčšiu šancu ste mali aj na vašu výhru. V každom mesiaci ste však mohli hlasovať len raz, t.j. maximálne 12x za rok! Hlasovanie prebiehalo na web stránke www.mobilnyoperatorroka.sk.

Výsledky žrebovania a zároveň aj hlasovania v ankete sa dozviete v časopise BCMOBIL & TECHBOX 1-2/2011, kde vyhodnotíme anketu Mobilný operátor roka 2010 aj z pohľadu odbornej verejnosti. Podrobné pravidlá súťaže a ďalšie informácie nájdete na stránke www.mobilnyoperatorroka.sk.