Reklama

Ktorý je Mobilný operátor roka 2010?

Števo Porubský

S koncom roka 2010 sa ukončila súťažná anketa Mobilný operátor roka. Aj vy ste mohli rozhodnúť o tom, kto sa ním stane a navyše ste mohli vyhrať jeden z troch Android smartfónov HTC Wildfire!

MOR 2010 logo 

Počas celého roka 2010 ste mali možnosť hlasovať na web stránke www.mobilnyoperatorroka.sk za mobilného operátora, o ktorom si myslíte, že si zaslúži titul Mobilný operátor roka 2010. Môžete byť spokojní s jeho službami, aktuálnou ponukou, kvalitou siete, potešil vás predajca, infolinka operátora, faktúra… je skutočne len na vás, ktorému operátorovi ste prejavili svoje sympatie a dali mu svoj hlas.

 HTC Wildfire

Zo všetkých hlasujúcich v ankete Mobilný operátor roka 2010 vylosujeme až troch šťastlivcov, ktorí získajú štýlový android smartfón HTC Wildfire, ktorý do súťaže venovala spoločnosť HTC. Ďalších troch potešíme ročným predplatným časopisu BCMOBIL & TECHBOX na rok 2011.

Obalky B&T

HLASUJTE VIACKRÁT!

Viete, že za svojho mobilného operátora ste mohli hlasovať aj viackrát, t.j. za každý mesiac v roku? Čím viac hlasov počas roka ste odovzdali operátorovi, o ktorom si myslíte, že si v danom mesiaci zaslúži váš hlas, tým väčšiu šancu ste mali aj na vašu výhru. V každom mesiaci ste však mohli hlasovať len raz, t.j. maximálne 12x za rok! Hlasovanie prebiehalo na web stránke www.mobilnyoperatorroka.sk.

Výsledky žrebovania a zároveň aj hlasovania v ankete sa dozviete v časopise BCMOBIL & TECHBOX 1-2/2011, kde vyhodnotíme anketu Mobilný operátor roka 2010 aj z pohľadu odbornej verejnosti. Podrobné pravidlá súťaže a ďalšie informácie nájdete na stránke www.mobilnyoperatorroka.sk.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.