Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

O2 vás teraz za prenos čísla odmení zľavou na celé dva roky

O2 vás teraz za prenos čísla odmení zľavou na celé dva roky
Richard Pliešovský
O2 vás teraz za prenos čísla odmení zľavou na celé dva roky

O2 si na september pripravilo veľmi zaujímavú akciu. Prenosom čísla do O2 môžu noví zákazníci získať vyšší O2 SMART Paušál za cenu nižšieho. Na svoje si prídu aj noví zákazníci služby Internet na doma.

Operátor myslel aj na tých, ktorí využívajú mobilný internet dát. Balík O2 Internet je teraz po novom s objemom 2 GB dát. O2 tiež pridáva možnosť kúpy vybraných smartfónov za cenu nižšej modelovej rady.

O2 od dnešného dňa (6. 9.) zatraktívňuje prenos čísla do vlastnej siete formou ponuky vyššieho programu O2 SMART Paušálu za cenu nižšej. Ak budete mať napríklad pri prenose čísla záujem o Modrý O2 SMART Paušál, O2 vám ponúkne v cene Modrého Strieborný O2 SMART Paušál so všetkými jeho výhodami, teda s výrazne väčším balíkom dát a jednou prémiovou aplikáciou v cene. V prípade Zlatého O2 SMART Paušálu tak môžete získať v tej istej cene výhody už dátovo neobmedzeného Titánového O2 SMART Paušálu. Zvoliť si takto môžete ktorýkoľvek z ponuky O2 SMART Paušálov okrem Bieleho, pričom zvýhodnenú cenu získavate až na 24 mesiacov!

Obsah pokračuje pod reklamou

Internet na doma

Podobne ako pri O2 SMART Paušále funguje aj zľava pre Internet na doma. Ak si napríklad aktivujete službu Strieborný Internet na doma, získate zľavu, po ktorej je cena programu totožná ako pri nižšej tarife. Takto získate za cenu Bieleho, resp. Modrého programu službu Strieborného Internetu na doma.

Po úspešnom zriadení vybranej služby domáceho internetu a prenesení prvých megabajtov vám O2 aktivuje zľavu z mesačného poplatku vo výške 5 eur na alikvotné obdobie a ďalších 12 zúčtovacích období. Takouto formu získate zľavy na ktorýkoľvek z ponuky programov služby okrem Bieleho a Modrého Internetu na doma.

Lepší smartfón za nižšiu cenu?

Ako sme písali v úvode, O2 od 6. septembra ponúka aj možnosť zakúpiť si vyššiu modelovú radu vybraných smartfónov za cenu nižšej rady. Týmto spôsobom môžu zákazníci ušetriť pri nákupe telefónu sumu až do výšky 204 eur. To znamená, že zákazník si za nižšiu cenu môže vybrať paušál s vyšším bonusom na zariadenie a ešte navyše získať atraktívnu zľavu na nový 5G telefón.

Ponuku môžu využiť existujúci aj noví zákazníci, ktorí si aktivujú jeden z programov O2 SMART Paušál alebo O2 Dáta v termíne od 6. septembra do 6. novembra. Nárok na ponuku majú aj zákazníci, ktorí už využívajú zľavy na zariadenia v rámci svojich programov.

ModelŠtandardná cena (€)Bonusová cena (€)ušetríte (€)
Samsung Galaxy S21 FE 5G696492204
OPPO Reno 7 5G504384120
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G37231260
Motorola Moto G62 5G25220448
VIVO Y76 5G33628848

O2 Internet

A napokon, O2 od dnešného dňa zvyšuje objem dát v populárnom dátovom balíku O2 Internet z 1 GB na 2 GB pri nezmenenej cene balíka 5 eur mesačne. Od tohto termínu dostanete k dispozícii nový vyšší objem dát a to bez ohľadu na to, kedy vám končí fakturačné obdobie alebo 30-dňový cyklus. Zároveň vám však ostane stav už spotrebovaných dát bez zmeny a vy pokračujete v spotrebe až do objemu 2 GB.

V obľúbenom internetovom balíčku dostupnom pre zákazníkov s platbou na faktúru, ale aj s predplatenkou, zdvojnásobujeme objem dát pri nezmenenej cene.

Milan Morávek, riaditeľ komerčného úseku
Zdroj