Reklama

Košický Antik má zase niečo unikátne, telku naladíte kdekoľvek

Zdroj | unsplash/Phillip Goldsberry
Michal Sobek
Zdroj | unsplash/Phillip Goldsberry
Zdroj | unsplash/Phillip Goldsberry

Spoločnosť Antik Telecom so sídlom v Košiciach spúšťa inovatívny krok, kedy si bude možné naladiť televíziu AntikTV na prehliadačoch všetkých známych operačných systémom pre počítače.

Do obehu vyšla aplikácia pre internetové prehliadače, kde je k dispozícii ešte viac funkcií. Je tu samotné sledovanie televíznych programov, ich spätné sledovanie pomocou archívu, počúvanie rozhlasových staníc a dokonca aj sledovanie diania z online kamier.

Zdroj | Antik Technology
Obsah pokračuje pod reklamou

V Antik Technology sa pri dizajnovaní nového prostredia zamerali hlavne na jeho jednoduchosť, pretože takto masovo rozšírení produkt musí byť prispôsobený na ľahké ovládanie všetkými ročníkmi jeho používateľov.

Výkonný riaditeľ Antiku Attila Pósa

Nové používateľské rozhranie pre prehliadače sme nasadili po dlhodobom testovaní rozličných ciest v možnom dizajne. Nové prostredie je prispôsobené potrebám moderného diváka, ale zároveň rýchly spôsob navigácie si nájdu aj konzervatívnejší klienti.

Nové prostredie je k dispozícii pre operačné systémy Windows do Microsoftu, MacOS od Apple a pridáva sa k nim do tretice aj Linux. Teda týmto spôsobom Antik Telecom zastrešil všetky používané desktopové operačné systémy.

Zdroj | Antik Technology

Antik Telecom začal experimentovať s vysielaním televízie cez internet už pred viac ako 15 rokmi. Dnes už je k dispozícii na mobilné operačné systémy Android, iOS aj HarmonyOS. Taktiež AntikTV nájdete aj ako aplikáciu na všetkých rozšírených značkách smart TV ako Samsung, LG, Hisense, Sony a ďalších. Kto nemá smart TV, ten môže využívať služby set-top boxov priamo od Antik Telecom.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.